Филтри -

Цистерни силоси од Франција

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Цистерни силоси од Франција: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
цистерна силос Lucas CASTOR+80G
6
7.900 € USD ≈ 9.277 US$
Година 2008-08-08 Километража Носивост
Франција, Fr-85120 Antigny
цистерна силос KUHN ALTOR5070M
3
15.000 € USD ≈ 17.610 US$
Година 2016-08-08 Километража Носивост
Франција, Fr-85120 Antigny
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
цистерна силос SPITZER 60M3 BASCULANTE
3
12.000 € USD ≈ 14.090 US$
Зафатнина V=60 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 11/1994 Километража Носивост 30580 кг
Франција, Agen
цистерна силос Lucas CASTOR
1
цена на барање
Година 2005-08-08 Километража Носивост
Франција, Fr-52000 Chaumont
цистерна силос Lucas CASTOR
2
цена на барање
Година 2002-08-08 Километража Носивост
Франција, Fr-52000 Chaumont
цистерна силос KUHN ALTOR
3
цена на барање
Година 2001-08-08 Километража Носивост
Франција, Fr-52000 Chaumont
цистерна силос Lucas CASTOR
2
цена на барање
Година 2001-08-08 Километража Носивост
Франција, Fr-52000 Chaumont
цистерна силос KUHN ALTOR6050
3
цена на барање
Година 1996-08-08 Километража Носивост
Франција, Fr-52000 Chaumont
цистерна силос SPITZER 65M3
4
20.000 € USD ≈ 23.490 US$
Зафатнина V=65 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2002 Километража Носивост
Франција, Valence
цистерна силос SPITZER 50
4
18.500 € USD ≈ 21.720 US$
Зафатнина V=50 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2003 Километража Носивост
Франција, Valence
цистерна силос SPITZER 44M3
4
20.500 € USD ≈ 24.070 US$
Зафатнина V=44 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 05/2000 Километража Носивост
Франција, Bourgoin-Jallieu
цистерна силос FELDBINDER 48
4
26.500 € USD ≈ 31.120 US$
Зафатнина V=48 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2006 Километража Носивост
Франција, Le Puy-en-Velay
цистерна силос SPITZER 47M3
3
27.500 € USD ≈ 32.290 US$
Зафатнина V=47 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 2007 Километража Носивост
Франција, Dole
цистерна силос SPITZER
3
23.500 € USD ≈ 27.600 US$
Зафатнина V=52 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 05/2003 Километража 1700000 км Носивост
Франција, Valence
цистерна силос SPITZER 44M3
2
19.500 € USD ≈ 22.900 US$
Зафатнина V=44 м³ Суспензија пневматски/пневматски Број на прегради 1
Година 01/2003 Километража Носивост
Франција, Bourgoin-Jallieu
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се