Филтри -

Автоцистерни KASSBOHRER

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Автоцистерни KASSBOHRER: 13 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
автоцистерна KASSBOHRER STB 41/10-24 41000 liter 6 comp /TELWERK-COMPTEUR-COUNTING
8
14.250 € Без ДДВ
Година 1997-07-21 Километража Носивост 31700 кг
Белгија, GENK
нови автоцистерна KASSBOHRER Tank 40000 Liter Petrol/Fuel ADR
6
19.999 € Без ДДВ
Година 2007-05-03 Километража Носивост 28500 кг
Данска, Hedensted
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
автоцистерна KASSBOHRER 58M³ / BELGIAN TRAILER / GOOD CONDITION
16
4.990 € Без ДДВ
Година 2004-03-03 Километража Носивост
Белгија, Bree
автоцистерна KASSBOHRER STB40/10-24
11
9.200 € Без ДДВ
Година 1988-02 Километража Носивост
Литванија, Vilnius
автоцистерна KASSBOHRER SSL 35/12-27 - 35m3 - (Cement) Silo - Onderlosser - BE papers
17
8.750 € Без ДДВ
Година 2001-06-06 Километража Носивост
Белгија, Overpelt
автоцистерна KASSBOHRER STL 30 30.500 liter 4 Kammer
15
16.900 € Без ДДВ
Година 2007-8 Километража Носивост 29400 кг
Германија, Regensburg
автоцистерна KASSBOHRER STL 30Nr.: 828
15
16.900 € Без ДДВ
Зафатнина 30500 л
Година 2007-9 Километража Носивост 29400 кг
Германија, Regensburg
автоцистерна KASSBOHRER 20 units Tank trailer 27000 bis 50000 L
16
цена на барање
Зафатнина 27 м³
Година 2006-01-01 Километража Носивост
Данска, Hedensted
автоцистерна KASSBOHRER ROHR SSK 40/10-24 - SILO KONFITÜREN - 4 Kammern
24
9.990 € Без ДДВ
Година 1996-09-02 Километража Носивост 28050 кг
Германија, Grevenbroich
автоцистерна KASSBOHRER 41000 L Tank Petrol Fuel ADR Pumpe 4 units
9
9.999 € Без ДДВ
Година 2004-06-01 Километража Носивост 29500 кг
Данска, Hedensted
автоцистерна KASSBOHRER SZE48-38 LAMMES/BLATT/SPRING
6
5.750 € Без ДДВ
Година 1990-12-28 Километража Носивост 31600 кг
Белгија, GENK
автоцистерна KASSBOHRER SK AL2252 BLATT/LAMMES/SPRING
7
5.750 € Без ДДВ
Година 1990-01-18 Километража Носивост 31750 кг
Белгија, GENK
автоцистерна KASSBOHRER 35000 Liter Tank Petrol fuel ADR Fuel
8
9.999 € Без ДДВ
Година 1998-06-05 Километража Носивост 27000 кг
Данска, Hedensted
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Претплати се