Пикап FORD 994

PDF
пикап FORD 994
пикап FORD 994 слика 2
пикап FORD 994 слика 3
пикап FORD 994 слика 4
пикап FORD 994 слика 5
пикап FORD 994 слика 6
пикап FORD 994 слика 7
пикап FORD 994 слика 8
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
пикап FORD 994 слика 10
пикап FORD 994 слика 11
пикап FORD 994 слика 12
пикап FORD 994 слика 13
пикап FORD 994 слика 14
пикап FORD 994 слика 15
пикап FORD 994 слика 16
пикап FORD 994 слика 17
Заинтересирани сте за огласот?
Контактирајте го продавачот
1/17
PDF
13.900 €
Контактирајте го продавачот
Марка FORD
Модел 994
Тип пикап
Година на производство 08/2012
Километража 266000 км
Седишта 5
Нето тежина 2063 кг
Локација Латвија Tiraine
Датум на објавување ное 17, 2022
Autoline ID EZ31277
Каросерија
Автоматска кука за влечење
Мотор
Сила 150 кс (110 kW)
Гориво дизел
Зафатнина 2198 cм³
Евро Euro 4
Менувачи
Тип автоматски
Кабина
Контрола на клима
Темпомат
Греач за седишта
Круз контрола (темпомат)
Тахограф
Фарови за магла
Дополнителна опрема
Погон на сите тркала
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации
VIN 6FPPXXMJ2PCR34288
Боја син
Дополнителни информации
Руски
4WD, Автомат, Эл. регулируемые кожаные сиденья, подогрев сидений, Radio+CD, климат-контроль, противотуманные фары, сзади парктроник, фаркоп, алюминиевые диски R17. Автомобиль из Швеции.
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за купување
Совети за безбедност
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Слични огласи
пикап NISSAN Navara NISSAN Navara 13.200 € Пикап 07/2012 190000 км Латвија