Филтри -

Приколки Krone

Резултати од пребарување: 192 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

192 огласа: Приколки Krone

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.800 € Без ДДВ
Приколка за превоз на дрва
Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2015 Носивост 13640 кг Зафатнина
Унгарија, Jakabszállás
Контактирајте го продавачот
58.000 €
Приколка за превоз на зрна
Година 2014 Носивост 56 кг Зафатнина 56 м³
Германија, Kunde
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Приколка кипер
Година 1996 Носивост Зафатнина
Германија, Melle-Wellingholzhausen
Контактирајте го продавачот
29.200 € Без ДДВ
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Носивост 12470 кг Зафатнина
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.200 € Без ДДВ
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Носивост 12470 кг Зафатнина
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Приколка завеса
Година 1991 Носивост Зафатнина
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
19.750 €
Приколка за превоз на контејнери
Година Носивост 15165 кг Зафатнина
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-09 Носивост Зафатнина
Германија, Werlte
Контактирајте го продавачот
3.684 € PLN 16.000 PLN
Приколка завеса
Година 2016 Носивост Зафатнина
Полска, Licytacja Na Portalu Flotilo.pl; Auction On Flotilo.pl
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Приколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06 Носивост 14170 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
119.900 €
Приколка за превоз на зрна
Година 2022 Носивост 43000 кг Зафатнина 43000 м³
Германија, 49757 Werlte
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Приколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Носивост 19440 кг Зафатнина 19.3 м³
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Приколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Носивост 15155 кг Зафатнина
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.446 €
Приколка платформа
Година 1993 Носивост Зафатнина
Германија, De-21439 Marxen
Контактирајте го продавачот
13.446 €
Приколка платформа
Година 1993 Носивост Зафатнина
Германија, De-21439 Marxen
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-06 Носивост 15240 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1994 Носивост 11875 кг Зафатнина
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.255 € HUF 890.000 HUF
Приколка платформа
Година 01/1993 Носивост Зафатнина
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
6.666 €
Приколка-шасија
Година 2017 Носивост 14470 кг Зафатнина
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
4.900 €
Приколка завеса
Година 2009 Носивост 13400 кг Зафатнина
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
43.000 € Без ДДВ
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-11 Носивост Зафатнина
Словачка, Ličartovce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-03-29 Носивост 12880 кг Зафатнина 39.56 м³
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-08-31 Носивост 13540 кг Зафатнина 48.29 м³
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
Приколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Носивост 34185 кг Зафатнина
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
108.000 €
Приколка за превоз на зрна
Година 2020 Носивост 47 кг Зафатнина 47 м³
Германија, Kunde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 192 огласа
Прикажи
Претплати се