Филтри -

Приколки-шасија Krone

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Приколки-шасија Krone

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Суспензија
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
5.866 € PLN 25.400 PLN
Година 2015 Носивост Суспензија
Полска, Nowy Tomyśl
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Година 2008-06 Носивост 15240 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bovenden
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.666 €
Година 2017 Носивост 14470 кг Суспензија
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Година 2020-01 Носивост 15180 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година 2021 Носивост 15155 кг Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.238 € PLN 40.000 PLN
Година 2016 Носивост 14500 кг Суспензија
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година 2021 Носивост 15155 кг Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
приколка-шасија Krone AZW 18
1
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
Година 1999-03 Носивост 14940 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Година 09/2016 Носивост 14500 кг Суспензија
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
3.811 € PLN 16.500 PLN
Година 2009 Носивост 14730 кг Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
5.196 € PLN 22.500 PLN
Година 2015 Носивост 14650 кг Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
3.250 € Без ДДВ
Година 2013-06 Носивост 14660 кг Суспензија пневматски/пневматски
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
5.982 € PLN 25.900 PLN
Година 2015 Носивост 14490 кг Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година 2013-10 Носивост 15340 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Günzburg
Контактирајте го продавачот
4.850 € PLN 21.000 PLN
Година 2013 Носивост 18000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 2014-04 Носивост 15010 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
3.400 € Без ДДВ
Година 2014 Носивост 15410 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
3.400 € Без ДДВ
Година 2014 Носивост 15410 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година 2003-04 Носивост 15000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Година 10/2014 Носивост 15170 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
6.984 € PLN 30.240 PLN
Година 2015 Носивост 14490 кг Суспензија пневматски/пневматски
Унгарија, Budapest
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се