Приколки за превоз на дрва

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Суспензија

Приколки за превоз на дрва: 173 огласа

приколка за превоз на дрва Kärra / armeringsvagn
9
аукција € 9,28 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Година Носивост Суспензија
Шведска, Karlstad
приколка за превоз на дрва Kärra / armeringsvagn
7
аукција € 9,28 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Година Носивост Суспензија
Шведска, Karlstad
приколка за превоз на дрва Farma 9-60D
19
аукција € 2.042 SEK USD SEK 22.000 ≈ US$ 2.276
Година 2005 Носивост 9000 кг Суспензија
Шведска, Karlstad
приколка за превоз на дрва Kärra / armeringsvagn
6
аукција € 9,28 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Година Носивост Суспензија
Шведска, Karlstad
приколка за превоз на дрва Timmerkärra Moheda 115
24
аукција € 6.961 SEK USD SEK 75.000 ≈ US$ 7.757
Година 1989 Носивост 12000 кг Суспензија
Шведска, Karlstad
приколка за превоз на дрва Skogsvagn med kran MKB2100
20
аукција € 594 SEK USD SEK 6.400 ≈ US$ 662
Година Носивост Суспензија
Шведска, Karlstad
приколка за превоз на дрва Skogskärra / timmerkärra (hemmabygge)
7
аукција € 9,28 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Година Носивост Суспензија
Шведска, Karlstad
приколка за превоз на дрва Timmervagn för ATV
15
аукција € 677,50 SEK USD SEK 7.300 ≈ US$ 755
Година Носивост Суспензија
Шведска, Svenljunga
приколка за превоз на дрва Möre SF11  Skogsvagn
27
аукција € 4.641 SEK USD SEK 50.000 ≈ US$ 5.172
Година 2013 Носивост Суспензија
Шведска, Karlstad
приколка за превоз на дрва Skogsvagn - HK2510
15
аукција € 1.903 SEK USD SEK 20.500 ≈ US$ 2.120
Година 1988 Носивост Суспензија
Шведска, Karlstad
приколка за превоз на дрва Moheda 121-4x4 Forest trailer with crane Moheda M50 - 17
43
аукција € 14.010 SEK USD SEK 151.000 ≈ US$ 15.618
Година 2017 Носивост Суспензија
Шведска, Kungälv
приколка за превоз на дрва Farma T6 Forest wagon - 19
15
аукција € 1.067 SEK USD SEK 11.500 ≈ US$ 1.189
Година 2019 Носивост 6000 кг Суспензија
Шведска, Kungälv
приколка за превоз на дрва Kilafors Timmersläp / Parabel
13
€ 7.320 USD ≈ US$ 8.157
Година 2012 Носивост 31320 кг Суспензија
Шведска, Trelleborg
приколка за превоз на дрва DOLL
9
€ 6.900 USD ≈ US$ 7.689
Година 9/2004 Носивост Суспензија
Словачка, Levice
приколка за превоз на дрва Iná  ROTTGER
20
€ 3.000 USD ≈ US$ 3.343
Година 6/1993 Носивост Суспензија
Словачка, Levice
Омилени : 0 Споредба : 0