Приколки за превоз на животни, приколка за превоз на жива стока

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки за превоз на животни: 110 огласа

приколка за превоз на животни PEZZAIOLI RBA 22
4
€ 11.350 USD ≈ US$ 12.605
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2003 Носивост Зафатнина
Унгарија, Ács
приколка за превоз на животни EIGENBAU
3
€ 680 USD ≈ US$ 755
Година Носивост Зафатнина
Австрија, Zwettl
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
приколка за превоз на животни PONGRATZ VIEHANHÄNGER PA 230T
7
€ 1.490 USD ≈ US$ 1.655
Година Носивост Зафатнина
Австрија, Attnang-Puchheim
приколка за превоз на животни CARDI 39S3SPB ; LHR 6055 AGF
7
€ 23.050 USD ≈ US$ 25.599
Година 10/2010 Носивост Зафатнина
Унгарија, Bóly
приколка за превоз на животни KA-BA
12
преговара
Година 2013 Носивост Зафатнина
Унгарија, Tata
приколка за превоз на животни KA-BA AWF 18
13
€ 29.900 USD ≈ US$ 33.207
Година 2013 Носивост Зафатнина
Унгарија, Tata
приколка за превоз на животни Beestenwagen
4
€ 650 USD ≈ US$ 722
Година Носивост Зафатнина
Белгија, Loenhout
нови приколка за превоз на животни Stopexim Przyczepa do przewozu ULI
1
€ 1.149 PLN USD PLN 4.900 ≈ US$ 1.277
Година 2019 Носивост Зафатнина
Полска, Liszki
нови приколка за превоз на животни Stopexim Przyczepa do przewozu psów
3
€ 2.440 PLN USD PLN 10.400 ≈ US$ 2.709
Година 2018 Носивост Зафатнина V=1.72 м³
Полска, Liszki
приколка за превоз на животни MENKE Alu Aufbau
8
€ 6.999 USD ≈ US$ 7.773
Година 2004-05 Носивост Зафатнина
Германија, Dorsten
приколка за превоз на животни MICHIELETTO RM 24
14
€ 7.500 USD ≈ US$ 8.329
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-04-19 Носивост 15170 кг Зафатнина
Холандија, Almelo
приколка за превоз на животни CUPPERS LVA10-10 AL 3Stock Livestock
11
€ 19.900 USD ≈ US$ 22.101
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-07-09 Носивост 13480 кг Зафатнина
Холандија, Ravenstein
нови приколка за превоз на животни DOG 3 Light Dog Trailer - for three dogs
4
US$ 2.129 EUR ≈ € 1.917
Година 2019 Носивост 500 кг Зафатнина V=2 м³
Полска, Gietrzwałd
приколка за превоз на животни VEEWAGEN 3-KOEIEN
3
€ 350 USD ≈ US$ 389
Година Носивост Зафатнина
Холандија, Wierden
приколка за превоз на животни VEEWAGEN VOOR 5 KOEIEN
3
€ 1.100 USD ≈ US$ 1.222
Година Носивост Зафатнина
Холандија, Wierden
Омилени : 0 Споредба : 0