Изотермални приколки

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Изотермални приколки: 22 огласа

изотермална приколка WIELTON TRAILER PC-2 ISOTHERMAL CONTAINER BOX
7
4.600 € USD ≈ 4.963 US$
Година 2012 Носивост 11500 кг Зафатнина
Полска, Kraków
изотермална приколка NARKO full side opening and heat
29
17.063 € USD ≈ 18.410 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-12-11 Носивост 26910 кг Зафатнина V=69.81 м³
Норвешка, Tiller
изотермална приколка WIELTON TRAILER PC-2 ISOTHERMAL CONTAINER BOX
7
4.600 € USD ≈ 4.963 US$
Година 2012 Носивост 11500 кг Зафатнина
Полска, Kraków
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
изотермална приколка 4x TANDEM IZOTERMA PRZEJAZDÓWKA
15
6.421 € PLN USD 27.500 PLN ≈ 6.929 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Носивост 11440 кг Зафатнина V=42.09 м³
Полска, Jedlanka
изотермална приколка LECI TRAILER LTRC 2E
7
преговара
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-12 Носивост Зафатнина
Шпанија, Santa Fé GRANADA
изотермална приколка Van Eck 3 ass wipcar koeler - combi of solo
10
преговара
Година 2011-04-01 Носивост 18380 кг Зафатнина
Холандија, Hoogblokland
изотермална приколка WAGEN- MEYER TANDEM IZOTERMA 7,7 PRZEJAZDÓWKA WINDA 2007rok ABS/
12
3.853 € PLN USD 16.500 PLN ≈ 4.157 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост 10800 кг Зафатнина V=39.58 м³
Полска, Jedlanka
изотермална приколка SCHMITZ CARGOBULL KO 18, Isokoffer LBW
15
2.900 € USD ≈ 3.129 US$
Суспензија пружина/пневматски
Година 1996-08 Носивост 13100 кг Зафатнина V=32 м³
Германија, Bakum
нови изотермална приколка ИСТОК 3792M4
3
2.609 € RUB USD 179.500 RUB ≈ 2.815 US$
Година 2019 Носивост Зафатнина V=7.26 м³
Русија, Москва
нови изотермална приколка ИСТОК 3791T2
4
2.180 € RUB USD 150.000 RUB ≈ 2.352 US$
Година 2019 Носивост Зафатнина V=5.08 м³
Русија, Москва
изотермална приколка GMF
6
2.180 € RUB USD 150.000 RUB ≈ 2.352 US$
Година 1989 Носивост 11000 кг Зафатнина V=59.56 м³
Русија, Люберцы, Московской обл.
изотермална приколка BURG  BURG
5
преговара
Година 2003 Носивост Зафатнина
Португалија, Leiria
изотермална приколка SCHMITZ CARGOBULL PRZYCZEPA SCHMITZ IZOTERMA 7,80x 2.70m 2002 ROK OPONY 80% ZAMYKA
10
3.619 € PLN USD 15.500 PLN ≈ 3.905 US$
Година 2002 Носивост 12300 кг Зафатнина V=56.44 м³
Полска, Jedlanka
нови изотермална приколка CARGO THERM TFI 250.00 PRZYCZEPA IZOTERMA 2,5x1,25x1,8
6
4.750 € USD ≈ 5.125 US$
Година 2020 Носивост 765 кг Зафатнина
Полска, Olsztyn
нови изотермална приколка TOMPLAN TFS 550T.00
5
4.950 € USD ≈ 5.341 US$
Година 2020 Носивост 1695 кг Зафатнина
Полска, Olsztyn
изотермална приколка PRZYCZEPA 7.50M KONTENER TANDEM 2013ROK PRZEJAZDOWA STAN J
17
7.239 € PLN USD 31.000 PLN ≈ 7.811 US$
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Носивост 12550 кг Зафатнина V=40.76 м³
Полска, Jedlanka
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се