Приколки со подвижен под

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Носивост

Приколки со подвижен под: 1 оглас

приколка со подвижен под Zavod Spetsavtotechnika МТУ-24-1
3
€ 12.990 BYN USD BYN 30.000 ≈ US$ 14.374
Година 2010 Километража Носивост 24000 кг
Белорусија, Дукора
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0