Филтри -

Приколки со рамна платформа Krone

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Приколки со рамна платформа Krone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Носивост 15155 кг Зафатнина
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.100 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Носивост Зафатнина
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
19.600 € PLN 83.410 PLN
Година 2012 Носивост 19050 кг Зафатнина 21.33 м³
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
20.180 € PLN 85.870 PLN
Година 2016 Носивост 14220 кг Зафатнина
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2014 Носивост 14100 кг Зафатнина
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-03 Носивост 14190 кг Зафатнина 14 м³
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Носивост 19160 кг Зафатнина 19.4 м³
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 2010-05 Носивост 9150 кг Зафатнина 1 м³
Германија, Königs Wusterhausen
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-08-08 Носивост 14300 кг Зафатнина
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-08-08 Носивост 14300 кг Зафатнина
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-07 Носивост Зафатнина
Германија, Heddesheim
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2007 Носивост 14240 кг Зафатнина
Унгарија, Jakabszállás
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Носивост 14140 кг Зафатнина 16.12 м³
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06 Носивост 14170 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Носивост 19440 кг Зафатнина 19.3 м³
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.350 € Со вклучен ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-07 Носивост 14360 кг Зафатнина
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2015 Носивост 13490 кг Зафатнина
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
5.399 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Носивост 14400 кг Зафатнина
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
6.599 €
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост 14230 кг Зафатнина
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2012 Носивост Зафатнина 17.15 м³
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
11.300 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2013 Носивост 14500 кг Зафатнина
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-03 Носивост 14270 кг Зафатнина 16.3 м³
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-06 Носивост 14220 кг Зафатнина 16.3 м³
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи