Филтри -

Приколки за превоз на контејнери Krone

Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

56 огласа: Приколки за превоз на контејнери Krone

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Суспензија
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Година 1998 Носивост 15130 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008-12-22 Носивост 15100 кг Суспензија пневматски/пневматски
Швајцарија, Gansingen
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/1997 Носивост 33900 кг Суспензија
Холандија, Hoenzadriel
Контактирајте го продавачот
1.450 € Без ДДВ
Година 07/2005 Носивост 15140 кг Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Vuren
Контактирајте го продавачот
3.400 € Без ДДВ
Година 2014-02-06 Носивост 14400 кг Суспензија
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Година 2019-01-01 Носивост 14390 кг Суспензија
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Година 2016 Носивост 14560 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
1.950 € Без ДДВ
Година 2014 Носивост 18000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
2.690 € Без ДДВ
Година 07/2014 Носивост 15520 кг Суспензија
Холандија, Grevenbroich
приколка за превоз на контејнери Krone AZW Lafette приколка за превоз на контејнери Krone AZW Lafette приколка за превоз на контејнери Krone AZW Lafette
3
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Година 2001-06 Носивост Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Година 10/2017 Носивост 15410 кг Суспензија пневматски/пневматски
Бугарија, Kazanlak
Контактирајте го продавачот
5.249,58 € Без ДДВ
Година 2016-10 Носивост 15480 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Unterschleißheim
Контактирајте го продавачот
2.261 € Со вклучен ДДВ
Година 2010-09 Носивост 14550 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Година 2011 Носивост Суспензија
Полска, Goleniów
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Година 2016 Носивост 14510 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 2018 Носивост 18000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
2.700 € Без ДДВ
Година 2009 Носивост Суспензија
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
2.400 € Без ДДВ
Година 1999-10 Носивост 14440 кг Суспензија пневматски/пневматски
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
5.990 € Без ДДВ
Година 2018 Носивост 14600 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Dresden
Контактирајте го продавачот
7.128 € Со вклучен ДДВ
Година 2016-05 Носивост 15520 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Година 2015 Носивост Суспензија пневматски/пневматски
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Година 2016-12 Носивост Суспензија
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Година 2014 Носивост 15370 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
3.000 € Со вклучен ДДВ
Година 2013 Носивост Суспензија
Словачка, Levice
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Година 2020 Носивост 15160 кг Суспензија
Унгарија, Polgár
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 56 огласа
Прикажи