Филтри -

Приколки за превоз на контејнери Hüffermann

Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

84 огласа: Приколки за превоз на контејнери Hüffermann

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Суспензија
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 250 €
Година 2001 Носивост Суспензија
Германија, Borken
Troostwijk Auktionen GmbH & Co. KG
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Година 2016-07 Носивост 14170 кг Суспензија
Германија, Berlin
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.400 € Без ДДВ
Година 2018 Носивост 14740 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Година 2022 Носивост 14190 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Година 2012 Носивост 14430 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Friedberg
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Година 2000-08 Носивост 14453 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Година 2016-07 Носивост 14170 кг Суспензија
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година 2002-10-15 Носивост 12960 кг Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Година 2016-07 Носивост 14170 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Berlin
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Година 2012 Носивост 14360 кг Суспензија
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
4.600 € Без ДДВ
Година 2006 Носивост Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
13.800 €
Година Носивост 14420 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Година 1997-03 Носивост 14380 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Година 2024 Носивост Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
24.840 € SEK 289.000 SEK
Година Носивост Суспензија
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2007 Носивост 18780 кг Суспензија
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Носивост Суспензија
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 2004 Носивост 18780 кг Суспензија
Германија, Saarlouis
приколка за превоз на контејнери Hüffermann HSA 18.70 приколка за превоз на контејнери Hüffermann HSA 18.70
2
Контактирајте го продавачот
4.605 € PLN 20.000 PLN
Година 07/2007 Носивост Суспензија
Полска, Zaleszany
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Година 2007 Носивост 14270 кг Суспензија
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Година 2005 Носивост 14860 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Година 2024-02 Носивост 14560 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Година 2021 Носивост 14280 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
2.800 € Без ДДВ
Година 1999-05 Носивост 14480 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Selm
приколка за превоз на контејнери Hüffermann HMA 24.24 приколка за превоз на контејнери Hüffermann HMA 24.24 приколка за превоз на контејнери Hüffermann HMA 24.24
3
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 2007 Носивост 18780 кг Суспензија пружина/пружина
Германија, Saarlouis
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 84 огласа
Прикажи
Претплати се