Филтри -

Приколки за превоз на контејнери Meiller

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи

20 огласа: Приколки за превоз на контејнери Meiller

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
3.300 €
2002
Нето тежина 4000 кг Оски 2
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
2001
Носивост 14140 кг Нето тежина 3860 кг Оски 2
Полска, Juchnowiec Kościelny
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
24.900 € Без ДДВ
2023
Носивост 14640 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 3360 кг Оски 2
Германија, Schüttorf
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
2003
Носивост 14000 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 2
Германија, Selm
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
2000
Носивост 11140 кг Оски 2
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2011
Унгарија, Pinnye
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
2023
Носивост 14560 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 2
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
5.919 € 150.500 CZK
2010
Нето тежина 18000 кг Оски 2
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
2010
Носивост 19000 кг Нето тежина 5000 кг Оски 3
Унгарија, Nyíregyháza-Oros
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2007
Носивост 13820 кг Нето тежина 4180 кг Оски 2
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
3.699 €
2007
Оски 2
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
приколка за превоз на контејнери Meiller HKM Luftgefedert ABS BPW-Achsen
1
1.800 €
1998
Носивост 14180 кг Нето тежина 3820 кг Оски 2
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
приколка за превоз на контејнери Meiller HKM
1
1.800 €
1999
Носивост 14180 кг Оски 2
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
3.399 €
2007
Носивост 14000 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 4000 кг Оски 2
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1999
Носивост 14180 кг Нето тежина 3820 кг Оски 2
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
приколка за превоз на контејнери Meiller HKM Luftgefedert ABS
1
1.700 €
1998
Носивост 14180 кг Оски 2
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
4.950 €
2012
Носивост 14160 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 3840 кг Оски 2
Германија, Nidda
Контактирајте го продавачот
2.300 € Без ДДВ
2003
дизел
Носивост 14000 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 4000 кг Оски 2
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
дизел
Оски 2
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
2023
Носивост 14560 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 2
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи