Филтри -

Приколки за превоз на контејнери Schmitz Cargobull

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

24 огласа: Приколки за превоз на контејнери Schmitz Cargobull

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Суспензија
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Година 06/2002 Носивост 16360 кг Суспензија
Холандија, Meppel
Контактирајте го продавачот
4.317 € PLN 18.500 PLN
Година 2014 Носивост 15300 кг Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Jedlanka
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
2.100 € Без ДДВ
Година 2010-12 Носивост 15200 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Wurzburg
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Година 2020-08 Носивост 14050 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Година 2005 Носивост 15250 кг Суспензија
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Година 2016-03 Носивост 14750 кг Суспензија пневматски/пневматски
Чехија, Praha 9 Černý Most
приколка за превоз на контејнери Schmitz Cargobull 18 приколка за превоз на контејнери Schmitz Cargobull 18 приколка за превоз на контејнери Schmitz Cargobull 18
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013-05-24 Носивост 15210 кг Суспензија пневматски/пневматски
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2013-03-13 Носивост 14620 кг Суспензија пневматски/пневматски
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008-05-19 Носивост 15100 кг Суспензија пневматски/пневматски
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Година 2011 Носивост Суспензија пневматски/пневматски
Полска
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Година 2005 Носивост 15250 кг Суспензија
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Година 2011-02 Носивост Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година 2010-10 Носивост Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година 2011-05 Носивост 14120 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Година 2009-08 Носивост Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
4.490 € Без ДДВ
Година 2007 Носивост 15300 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година 2005-07 Носивост 14360 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Година 2014-04-30 Носивост 15400 кг Суспензија
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1987 Носивост Суспензија
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
3.950 € Без ДДВ
Година 2012 Носивост 18000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
4.667 € PLN 20.000 PLN
Година 2010 Носивост 13970 кг Суспензија
Полска, Świdwin
Контактирајте го продавачот
5.657 € PLN 24.240 PLN
Година 2012 Носивост 18000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 01/2012 Носивост 15300 кг Суспензија
Италија, Lonato del Garda (BS)
Контактирајте го продавачот
1.950 €
Година 2010-04 Носивост 15400 кг Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Nidda
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи