Филтри -

Приколки Hüffermann

Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

108 огласа: Приколки Hüffermann

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Носивост Зафатнина
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-12 Носивост 14460 кг Зафатнина
Германија, Stuhr / Groß Mackenstedt
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Година 2008-02-21 Носивост 22870 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.750 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Носивост Зафатнина
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
37.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост 13120 кг Зафатнина
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Носивост 15200 кг Зафатнина
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Носивост 14900 кг Зафатнина
Германија, Wildeshausen
Контактирајте го продавачот
25.040 € SEK 289.000 SEK
Приколка за превоз на контејнери
Година Носивост Зафатнина
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Носивост 14610 кг Зафатнина
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
14.200 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Носивост 19220 кг Зафатнина
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Носивост 14610 кг Зафатнина
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Носивост 14030 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
4.200 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-03 Носивост 14380 кг Зафатнина
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Приколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-07 Носивост 14100 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Приколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1997-07 Носивост 14100 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
30.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Носивост 14700 кг Зафатнина
Германија, Karlsruhe
Контактирајте го продавачот
10.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Година 2014 Носивост 14220 кг Зафатнина
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2007 Носивост Зафатнина
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Приколка со ниска платформа
Година 1997 Носивост Зафатнина
Австрија, Hinzenbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/1999 Носивост 14440 кг Зафатнина
Холандија, Meppel
Контактирајте го продавачот
6.345 € PLN 27.000 PLN
Приколка за превоз на контејнери
Година 2000 Носивост Зафатнина
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
28.750 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2023 Носивост Зафатнина
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-05 Носивост 8800 кг Зафатнина 28 м³
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Година 1990-09 Носивост 14690 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Носивост 14680 кг Зафатнина
Германија, Wildeshausen
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 108 огласа
Прикажи