Филтри -

Приколки Schmitz Cargobull

Резултати од пребарување: 119 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

119 огласа: Приколки Schmitz Cargobull

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Влечна приколка
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Носивост Зафатнина
Финска, Vantaa River
Контактирајте го продавачот
10.480 € PLN 45.500 PLN
Приколка-ладилник
Година 2010 Носивост Зафатнина
Полска, Radom
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
41.890 € KZT 20.000.000 KZT
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2014 Носивост 39000 кг Зафатнина
Казахстан, Ленинский
Контактирајте го продавачот
14.250 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-07 Носивост 14140 кг Зафатнина
Германија, Heuchelheim
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Носивост Зафатнина
Полска
Контактирајте го продавачот
2.950 €
Приколка за превоз на контејнери
Година 2005 Носивост 15250 кг Зафатнина
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Приколка-ладилник
Година 2018-01-03 Носивост Зафатнина
Шпанија, Sant Quirze del Valles
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Приколка-ладилник
Година 2019-01-23 Носивост Зафатнина
Шпанија, Sant Quirze del Valles
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Приколка кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-03 Носивост 12700 кг Зафатнина 10 м³
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
5.200 €
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Носивост Зафатнина
Полска, Nowe Miasto Lubawskie
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Приколка кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2007 Носивост 21360 кг Зафатнина
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Приколка со рамна платформа
Година 2010-06 Носивост Зафатнина
Германија, Leipzig
Контактирајте го продавачот
3.800 € Без ДДВ
Приколка-шасија
Година 2013 Носивост Зафатнина
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на дрва
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-05 Носивост 14000 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
3.750 €
Приколка за превоз на контејнери
Година 2002 Носивост 16360 кг Зафатнина
Холандија, Meppel
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-07 Носивост 14150 кг Зафатнина
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
2.878 € PLN 12.500 PLN
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост Зафатнина
Полска, Piotrków Trybunalski
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-10 Носивост Зафатнина
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-02 Носивост Зафатнина
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-05 Носивост 14120 кг Зафатнина
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-08 Носивост Зафатнина
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
128.900 €
Приколка-ладилник
Година 2020-08-01 Носивост 11670 кг Зафатнина
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
приколка за превоз на контејнери Schmitz Cargobull 18 приколка за превоз на контејнери Schmitz Cargobull 18 приколка за превоз на контејнери Schmitz Cargobull 18
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-05-24 Носивост 15210 кг Зафатнина
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Изотермална приколка
Година 05/2015 Носивост Зафатнина
Литванија, Kijėliai, Molėtai
Контактирајте го продавачот
3.150 € Без ДДВ
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-12 Носивост 14500 кг Зафатнина
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 119 огласа
Прикажи
Претплати се