Нови патнички комбиња MERCEDES-BENZ Vario

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Патнички комбиња MERCEDES-BENZ Vario: 1 оглас

нови патничко комбе MERCEDES-BENZ O 814 D Vario
18
9.500 € USD ≈ 10.553 US$
Евро Euro 5 Седишта 22
Година 2002-12 Километража 353000 км Сила 136 кс
Германија, Hamburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се