Филтри -

Патнички комбиња Volkswagen

Резултати од пребарување: 111 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

111 огласа: Патнички комбиња Volkswagen

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
18.660 € PLN 79.950 PLN
Суспензија пружина/пружина Седишта 23
Година 05/2008 Километража 369000 км Сила
Полска, Łopuszno
Контактирајте го продавачот
27.990 € PLN 120.000 PLN
Евро Euro 5 Седишта 12
Година 07/2011 Километража 140000 км Сила
Полска, Łopuszno
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 9
Година 2015 Километража 261444 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1700 кг Евро Euro 6 Седишта 21
Година 2014 Километража 427800 км Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
аукција 600 €
Евро Euro 5 Седишта 9
Година 2013 Километража 336586 км Сила
Белгија, Herve
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Седишта 7
Година 2014-09 Километража 157500 км Сила
Германија, Landsberg am Lech
патничко комбе Volkswagen Buss Volkswagen Crafter 35 2.0 TDI Skåp (163hk), -2013 (Rep-obje
1
Контактирајте го продавачот
аукција 435 € SEK 5.050 SEK
Година Километража Сила
Шведска, Katrineholm
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 20
Година 11/2016 Километража 300000 км Сила
Романија, Bucharest
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Носивост 1990 кг Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2017-11 Километража 368000 км Сила
Германија, Munster
оштетен патничко комбе Volkswagen Crafter 2.5 оштетен патничко комбе Volkswagen Crafter 2.5 оштетен патничко комбе Volkswagen Crafter 2.5
3
Контактирајте го продавачот
4.250 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 3
Година 11/2009 Километража 271000 км Сила
Германија, Altrip
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Седишта 8+1 Багажник багажник
Година 03/2017 Километража 329200 км Сила
Романија, Braşov
Контактирајте го продавачот
аукција 250 €
Евро Euro 4 Седишта 9
Година 2010 Километража 160712 км Сила
Белгија, Bienne-Lez-Happart
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2016-06 Километража 488000 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 20
Година 2016-09 Километража 307500 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
аукција 9.475 € SEK 110.000 SEK
Носивост 938 кг Седишта 5
Година 2013 Километража 238900 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
6.767 € PLN 29.000 PLN
Седишта 20
Година 10/2007 Километража 720000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
15.000 €
Седишта 9
Година 07/2014 Километража Сила
Хрватска, Slavonski Brod
Контактирајте го продавачот
17.990 € Без ДДВ
Носивост 1990 кг Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2017 Километража 368000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 19
Година 2013 Километража 245000 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
29.400 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2019 Километража 158000 км Сила
Романија, Frasin - Bucsoaia
Контактирајте го продавачот
30.340 € PLN 130.000 PLN
Евро Euro 6 Седишта 20
Година 2015 Километража 297182 км Сила
Полска, Żmigród
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 1060 кг Седишта 2
Година 2017-02-28 Километража 204663 км Сила
Холандија, Barneveld
Контактирајте го продавачот
аукција 15.550 € SEK 180.500 SEK
Носивост 859 кг Седишта 9
Година 2019 Километража 131520 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2017-02 Километража 129787 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
17.647,06 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 9
Година 2017-11 Километража 196385 км Сила
Германија, Hamburg
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 111 огласа
Прикажи