Филтри -

Патнички комбиња FIAT

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи

27 огласа: Патнички комбиња FIAT

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
5.000 € Без ДДВ
2012
474000 км
Сила 136.05 кс (100 kW) Евро Euro 6 Гориво гас/бензин Носивост 3500 кг Седишта 7
Полска, Tarnobrzeg
Контактирајте го продавачот
27.960 € 119.900 PLN
2014
180000 км
Гориво дизел Седишта 16
Полска, Radłów
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
патничко комбе FIAT TALENTO TECHNICO 2.0 MULTIJET 145PS ECOJET
1
аукција аукција
2021
62693 км
Сила 145 кс (107 kW) Гориво дизел
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2011
225000 км
Евро Euro 1 Седишта 9
Италија, Surano (LE)
Контактирајте го продавачот
20.030 € 85.900 PLN
2015
374500 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Суспензија пружина/пружина Седишта 17
Полска, Dobrzewino
Контактирајте го продавачот
49.490 € Без ДДВ
2024
Сила 140 кс (103 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Седишта 17
Германија, Erbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2018
78000 км
Сила 120 кс (88 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија со пружина Седишта 5
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2006
Холандија, Winterswijk
Контактирајте го продавачот
патничко комбе FIAT DUCATO 9 POSTI
1
цена на барање
2020
47000 км
Сила 140 кс (103 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Седишта 9
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
67.490 € Без ДДВ
2024
Сила 163 кс (120 kW) Гориво дизел Седишта 13
Германија, Erbach
Контактирајте го продавачот
34.510 € 148.000 PLN
2019
41000 км
Сила 130 кс (96 kW) Евро Euro 6 Седишта 17
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
16.400 € Без ДДВ
2016
199542 км
Сила 125 кс (92 kW) Гориво дизел Носивост 1097 кг Оскина конфигурација 4x2 Седишта 9
Холандија, Veghel
BAS World
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
5.600 € Со вклучен ДДВ
2000
228000 км
Сила 100.68 кс (74 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 1800 кг Седишта 9
Италија, Colognola Ai Colli
Контактирајте го продавачот
5.000 € Без ДДВ
1999
125000 км
Сила 90 кс (66.15 kW) Евро Euro 2 Седишта 18+1
Италија, Bussolengo (VR)
Контактирајте го продавачот
19.820 € 85.000 PLN
2010
125250 км
Сила 120 кс (88 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Суспензија со пружина Седишта 20
Полска, Łochów
Контактирајте го продавачот
21.000 €
2016
166000 км
Евро Euro 6 Гориво дизел
Италија, Sassari
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Италија, Cannara (PG)
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Седишта 8+1 OPPURE 7+1+HANDI
Италија, Cannara (PG)
Контактирајте го продавачот
77.500 € Без ДДВ
Сила 139 кс (102 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
16.900 €
2007
187000 км
Евро Euro 3
Италија, Calitri Av
Контактирајте го продавачот
54.000 € Без ДДВ
Сила 140 кс (103 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина Седишта 9
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
2017
226117 км
Сила 130 кс (96 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Седишта 8
Шпанија, Logroño
Контактирајте го продавачот
7.950 € Без ДДВ
2019
351127 км
Сила 136 кс (100 kW) Евро Euro 6 Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.500 €
2012
89500 км
Евро Euro 5 Гориво дизел Седишта 9
Италија, Sassari
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
2010
322524 км
Сила 156 кс (115 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 1185 кг Оскина конфигурација 4x2
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи