Комбиња VOLVO

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња VOLVO: 64 огласа

патнички автмобил VOLVO V60   Personbil
20
аукција € 1.912 SEK USD SEK 20.500 ≈ US$ 2.116
Патнички автмобил
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 258962 км Сила 114 кс
Шведска, Karlstad
патнички автмобил VOLVO Amazon Kombi
22
аукција € 1.912 SEK USD SEK 20.500 ≈ US$ 2.116
Патнички автмобил
Година 1968 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
патнички автмобил VOLVO 945   Personbil
21
аукција € 1.446 SEK USD SEK 15.500 ≈ US$ 1.600
Патнички автмобил
Година 1998 Километража 331683 км Сила 165 кс
Шведска, Karlstad
патнички автмобил VOLVO 245 Turbo
26
аукција € 5.782 SEK USD SEK 62.000 ≈ US$ 6.399
Патнички автмобил
Година 1985 Километража 236145 км Сила 155 кс
Шведска, Svenljunga
патнички автмобил VOLVO Combi 145  Volvo 145 (Renoverings-/Reservdelsobjekt)
18
аукција € 65,28 SEK USD SEK 700 ≈ US$ 72
Патнички автмобил
Година 1973 Километража 205000 км Сила
Шведска, Karlstad
патнички автмобил VOLVO V70
20
аукција € 1.959 SEK USD SEK 21.000 ≈ US$ 2.168
Патнички автмобил
Година 2005-11-08 Километража 322441 км Сила 185 кс
Шведска, Karlstad
патнички автмобил VOLVO V70 D4 Classic
50
аукција € 8.114 SEK USD SEK 87.000 ≈ US$ 8.980
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2015 Километража Сила 181 кс
Шведска, Svenljunga
патнички автмобил VOLVO PV 544
70
аукција € 13.990 SEK USD SEK 150.000 ≈ US$ 15.482
Патнички автмобил
Седишта 2
Година 1965 Километража 10671 км Сила 74.78 кс
Шведска, Svenljunga
патнички автмобил VOLVO (211341 M ) Duett
61
аукција € 5.129 SEK USD SEK 55.000 ≈ US$ 5.677
Патнички автмобил
Носивост 450 кг Седишта 3
Година 1967 Километража 26609 км Сила 75 кс
Шведска, Svenljunga
патнички автмобил VOLVO V40
17
аукција € 13,99 SEK USD SEK 150 ≈ US$ 15
Патнички автмобил
Година 2000 Километража 304005 км Сила 160 кс
Шведска, Svenljunga
товарно-патничко комбе VOLVO XC70
18
преговара
Товарно-патничко комбе
Носивост 455 кг Евро Euro 6 Седишта 5
Година 2015-11-30 Километража 66367 км Сила 133 кс
Шведска, Stockholm
патнички автмобил VOLVO V70 D5
34
аукција € 2.145 SEK USD SEK 23.000 ≈ US$ 2.374
Патнички автмобил
Година 2007 Километража 423200 км Сила 185 кс
Шведска, Svenljunga
теренец VOLVO xc90
13
аукција € 1.314 NOK USD NOK 13.000 ≈ US$ 1.455
Теренец
Година Километража 230000 км Сила
Норвешка, Lillehammer
оштетен патнички автмобил VOLVO XC90 delebil
12
аукција € 101,10 NOK USD NOK 1.000 ≈ US$ 112
Патнички автмобил
Година 2003 Километража Сила
Норвешка, Lillehammer
патнички автмобил VOLVO S70
11
аукција € 50,55 NOK USD NOK 500 ≈ US$ 56
Патнички автмобил
Година 2000 Километража 396333 км Сила 139 кс
Норвешка, Lillehammer
Омилени : 0 Споредба : 0