Комбиња MAN TGE

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња MAN TGE: 35 огласа

нови патничко комбе MAN TGE 5.180
11
€ 49.000 USD ≈ US$ 54.228
Патничко комбе
Евро Euro 6 Седишта 17+1
Година 2019-04 Километража 50 км Сила
Турција, BAYRAMPAŞA-İSTANBUL
комбе фургон MAN TGE 3.140 4X2 SB TOP
15
€ 29.800 USD ≈ US$ 32.980
Комбе фургон
Евро Euro 6
Година 2019-08 Километража 3050 км Сила 140 кс
Австрија, Leopoldsdorf
ново комбе фургон MAN TGE 3.180 4X2F SB
15
€ 26.900 USD ≈ US$ 29.770
Комбе фургон
Евро Euro 6 Зафатнина V=11 м³ Седишта 3
Година Километража 1553 км Сила 177 кс
Австрија, Leopoldsdorf
комбе фургон MAN TGE 3.140 4X2F SB
13
€ 26.900 USD ≈ US$ 29.770
Комбе фургон
Евро Euro 6
Година 2018-07 Километража 3935 км Сила 140 кс
Холандија, Nijmegen
комбе фургон MAN TGE 3.140 4X2F SB
13
€ 24.000 USD ≈ US$ 26.561
Комбе фургон
Евро Euro 6
Година 2018-04 Километража 35757 км Сила 140 кс
Белгија, Kobbegem
комбе фургон MAN TGE 35 2.0 Lang Hoog navi camera doorloop 5 maanden oud !
15
€ 25.950 USD ≈ US$ 28.719
Комбе фургон
Евро Euro 6
Година 2019 Километража 4600 км Сила
Холандија, Den Hoorn
комбе фургон MAN TGE 3.100 35. 2.0 extra lang h
12
€ 21.450 USD ≈ US$ 23.739
Комбе фургон
Носивост 1447 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2019-03-01 Километража 15976 км Сила 102 кс
Холандија, Vuren
комбе фургон MAN TGE 3.140 MINI BUS NEW
8
€ 53.900 USD ≈ US$ 59.651
Комбе фургон
Евро Euro 6 Седишта 8
Година 2019-06 Километража 100 км Сила 140 кс
Холандија, Nijmegen
комбе фургон MAN TGE 3.140 4X2F SB
5
€ 24.900 USD ≈ US$ 27.557
Комбе фургон
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2018-06 Километража 50014 км Сила 140 кс
Германија, Duisburg
комбе фургон MAN TGE 3.140 4X2 Lang mit Hochdach, L3H2, Kastenwagen
11
€ 22.900 USD ≈ US$ 25.343
Комбе фургон
Носивост 1306 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=14 м³ Седишта 3
Година 2018-05 Километража 54645 км Сила 140 кс
Германија, Wildau
комбе фургон MAN TGE 3.180 l5 maxi
12
€ 27.950 USD ≈ US$ 30.932
Комбе фургон
Носивост 1159 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2019-08-01 Километража 10 км Сила 177 кс
Холандија, Vuren
комбе фургон MAN TGE 3.140 E6 2.0 TDI Airco 270° Deuren 3.000kg trekvermogen L3H3
14
€ 20.900 USD ≈ US$ 23.130
Комбе фургон
Носивост 1444 кг Евро Euro 6 Седишта 2
Година 2018-05-11 Километража 28465 км Сила 140 кс
Холандија, Veghel
комбе фургон MAN TGE 3.140 2.0 TDI Airco Cruise 270° Deuren Camera 3T Trekvermoge
16
€ 20.400 USD ≈ US$ 22.577
Комбе фургон
Носивост 1437 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2018-05-11 Километража 25655 км Сила 140 кс
Холандија, Veghel
комбе фургон MAN TGE 3.140 maxi l4
9
€ 26.450 USD ≈ US$ 29.272
Комбе фургон
Носивост 1233 кг Евро Euro 6
Година 2019-07-01 Километража 9 км Сила 140 кс
Холандија, Vuren
патничко комбе MAN TGE 5.180
25
€ 54.160 PLN USD PLN 235.000 ≈ US$ 59.944
Патничко комбе
Седишта 18
Година 2019 Километража 10 км Сила 180 кс
Полска, Grodzisk Mazowiecki
Омилени : 0 Споредба : 0