Комбиња HYUNDAI

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Комбиња HYUNDAI: 79 огласа

патнички автмобил HYUNDAI Santa Fé 2.2 CRDi
32
аукција € 3.171 SEK USD SEK 34.000 ≈ US$ 3.509
Патнички автмобил
Година 2007 Километража Сила 155 кс
Шведска, Karlstad
теренец HYUNDAI
12
аукција € 101,10 NOK USD NOK 1.000 ≈ US$ 112
Теренец
Година Километража 190000 км Сила
Норвешка, Lillehammer
теренец HYUNDAI Teraccan rep objekt
10
аукција € 101,10 NOK USD NOK 1.000 ≈ US$ 112
Теренец
Година Километража 297406 км Сила
Норвешка, Lillehammer
патнички автмобил HYUNDAI i30 1.4 T-GDI / kombi/ VOLL / 2018/ GARANTIE
19
€ 15.560 USD ≈ US$ 17.220
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2018-06 Километража 23720 км Сила 140 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патнички автмобил HYUNDAI ix20 1,4/57kW
27
€ 2.043 CZK USD CZK 52.892 ≈ US$ 2.261
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2013 Километража 167673 км Сила 77.5 кс
Чехија, Chrudim
комбе фургон HYUNDAI H350
15
€ 16.500 USD ≈ US$ 18.261
Комбе фургон
Евро Euro 5
Година 2016-11 Километража 13000 км Сила 150 кс
Чехија, Nové Strašecí
комбе фургон HYUNDAI H-1, 2,5TCI 3 VAN
16
€ 3.900 USD ≈ US$ 4.316
Комбе фургон
Носивост 1312 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=5.58 м³
Година 2006-04 Километража 101226 км Сила 101 кс
Луксембург, Contern
мини комбе HYUNDAI H1
32
€ 3.054 USD ≈ US$ 3.380
Мини комбе
Седишта 7
Година 2003 Километража 202472 км Сила 99 кс
Норвешка, Tiller
патнички автмобил HYUNDAI i30 1.6 CRDi 94kW / 89210km/ ČR/1.besitzer
20
€ 8.900 USD ≈ US$ 9.850
Патнички автмобил
Евро Euro 5 Седишта 5
Година 2013-03 Километража 89210 км Сила 128 кс
Чехија, Praha 10 –Štěrboholy
патнички автмобил HYUNDAI i30 1.6 nafta
12
€ 9.050 USD ≈ US$ 10.016
Патнички автмобил
Година 2015-11 Километража 18186 км Сила 110 кс
Чехија, Nové Strašecí
патнички автмобил HYUNDAI ANDERE Hyundai I30
15
€ 5.500 USD ≈ US$ 6.087
Патнички автмобил
Година 2013-05 Километража 181887 км Сила 110 кс
Чехија, Nové Strašecí
патнички автмобил HYUNDAI i30 combi
15
€ 7.100 USD ≈ US$ 7.858
Патнички автмобил
Година 2014-09 Километража 109650 км Сила 110 кс
Чехија, Nové Strašecí
патнички автмобил HYUNDAI i30 1.6 nafta
7
€ 9.050 USD ≈ US$ 10.016
Патнички автмобил
Година 2015-11 Километража 43137 км Сила 110 кс
Чехија, Nové Strašecí
патнички автмобил HYUNDAI Matrix 1,6/76kW
22
€ 1.352 CZK USD CZK 35.000 ≈ US$ 1.496
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2003 Километража 105543 км Сила 103 кс
Чехија, Chrudim
патнички автмобил HYUNDAI I30 1,6/81kW
15
€ 1.564 CZK USD CZK 40.496 ≈ US$ 1.731
Патнички автмобил
Седишта 5
Година 2016 Километража 206742 км Сила 110 кс
Чехија, Chrudim
Омилени : 0 Споредба : 0