Филтри -

Приколки Fruehauf

Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи

19 огласа: Приколки Fruehauf

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
12.800 € Без ДДВ
Приколка-шасија
2017
Оски 2
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
2017
Оски 2
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
6.878 € 29.500 PLN
Приколка завеса
2015
Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Приколка-шасија
2003
Носивост 13490 кг Нето тежина 4510 кг Оски 2
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
8.950 € Без ДДВ
Приколка завеса
1997
Оски 3
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка завеса
2009
Носивост 14900 кг Нето тежина 3100 кг Оски 2
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка завеса
2008
Носивост 14900 кг Нето тежина 3100 кг Оски 2
Португалија, Santa Maria da Feira
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Приколка фургон
1989
Оски 3
Холандија, schoondijke
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Приколка завеса
2016
Носивост 12660 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 6340 кг Оски 2
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
2015
Носивост 15940 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 3060 кг Оски 2
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Приколка фургон
2004
Носивост 12320 кг Суспензија пневматски/пневматски Нето тежина 5680 кг Оски 2
Холандија, Veendam
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Приколка со церада
2017
Полска, ZBYDNIÓW
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Влечна приколка
2002
Носивост 14580 кг Нето тежина 3420 кг Оски 2
Холандија, Meer
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Приколка завеса
1999
Носивост 12800 кг Нето тежина 5200 кг Оски 2
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
12.100 € Без ДДВ
Приколка платформа
2018
Носивост 13500 кг Суспензија пневматски/пневматски Оски 2
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
9.467 € 7.950 GBP
Приколка платформа
2005
Оски 3
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Приколка завеса
2012
Суспензија пневматски/пневматски Оски 2
Шпанија, Lucena City
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Приколка платформа
1997
Суспензија пружина/пружина Нето тежина 3900 кг Оски 2
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Приколка фургон
2004
Носивост 12380 кг Нето тежина 5620 кг Оски 2
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 19 огласа
Прикажи