Филтри -

Приколки Kögel

Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

61 огласа: Приколки Kögel

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Приколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-02 Носивост Зафатнина
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
3.900 €
Изотермална приколка
Година 05/2010 Носивост Зафатнина
Бугарија
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Приколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999-07 Носивост 12230 кг Зафатнина 42.24 м³
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
2.200 €
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост Зафатнина
Германија, Sittensen
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2001 Носивост Зафатнина
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
12.700 € PLN 55.000 PLN
Приколка кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Носивост 16400 кг Зафатнина 15 м³
Полска, Sicienko
Контактирајте го продавачот
21.940 € PLN 95.000 PLN
Приколка завеса
Година 2015 Носивост 15280 кг Зафатнина
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.490 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-09 Носивост Зафатнина
Австрија, Salzburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-01-23 Носивост 15100 кг Зафатнина
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-03-03 Носивост 12020 кг Зафатнина 41.62 м³
Швајцарија, Gansingen
приколка за превоз на контејнери Kögel A 18
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-02-09 Носивост 15300 кг Зафатнина
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-02 Носивост 14860 кг Зафатнина
Германија, Karlsruhe
Контактирајте го продавачот
11.600 € Без ДДВ
Приколка-шасија
Суспензија пружина/пневматски
Година 2022 Носивост 15820 кг Зафатнина
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.600 € Без ДДВ
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Носивост 15820 кг Зафатнина
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.550 € PLN 50.000 PLN
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Носивост 15100 кг Зафатнина
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2023 Носивост Зафатнина
Германија, Schlierbach
Контактирајте го продавачот
4.250 €
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/1983 Носивост Зафатнина
Грција, Thessaloniki
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Приколка-шасија
Година 09/2021 Носивост Зафатнина
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за превоз на контејнери
Година 04/2011 Носивост Зафатнина
Грција
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-03-22 Носивост 15000 кг Зафатнина
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
9.007 € PLN 39.000 PLN
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Носивост Зафатнина
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.007 € PLN 39.000 PLN
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Носивост Зафатнина
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Година 2017-02 Носивост 14810 кг Зафатнина
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.550 € PLN 50.000 PLN
Приколка-шасија
Година 2020 Носивост 15190 кг Зафатнина
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.850 € PLN 21.000 PLN
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Носивост 14530 кг Зафатнина
Полска, Jedlanka
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 61 огласа
Прикажи
Претплати се