Приколки Boro Jupiter

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки Boro Jupiter: 16 огласа

нови приколка за транспорт на возила Boro NOWA LAWETA JUPITER 5,5M POD BUSY
10
2.615 € PLN USD 11.200 PLN ≈ 2.822 US$
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2260 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro NOWA LAWETA POD BUSY JUPITER 5m; 3000 kg!
10
2.545 € PLN USD 10.900 PLN ≈ 2.746 US$
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови приколка за транспорт на возила Boro LAWETA JUPITER
9
1.845 € PLN USD 7.900 PLN ≈ 1.990 US$
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2080 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro POD BUSY JUPITER 5M
10
2.312 € PLN USD 9.900 PLN ≈ 2.494 US$
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2020 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro LAWETA JUPITER z Podłogą DMC Do 2700kg
9
1.845 € PLN USD 7.900 PLN ≈ 1.990 US$
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2080 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro JUPITER z wypełnionym środkiem!
9
1.821 € PLN USD 7.800 PLN ≈ 1.965 US$
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2110 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro NOWA LAWETA JUPITER z wypełnionym środkiem!
9
1.821 € PLN USD 7.800 PLN ≈ 1.965 US$
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2110 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro NOWA LAWETA JUPITER 4,5m!
9
1.775 € PLN USD 7.600 PLN ≈ 1.915 US$
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2120 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro JUPITER 5,5M POD BUSY!
10
2.382 € PLN USD 10.200 PLN ≈ 2.570 US$
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 1990 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro NOWA LAWETA JUPITER 6m
10
3.176 € PLN USD 13.600 PLN ≈ 3.427 US$
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2640 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro NOWA LAWETA Jupiter 4m 2019!
11
1.693 € PLN USD 7.250 PLN ≈ 1.827 US$
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2150 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro NOWA LAWETA Jupiter 4m
11
1.693 € PLN USD 7.250 PLN ≈ 1.827 US$
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2150 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro LAWETA JUPITER ALu-ryfel DMC Do 2700kg
6
1.891 € PLN USD 8.100 PLN ≈ 2.041 US$
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2080 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro JUPITER 4.5X2M
6
1.774 € PLN USD 7.599 PLN ≈ 1.915 US$
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2070 кг Зафатнина
Полска, Bieruń
нови приколка за транспорт на возила Boro Niewiadów NOWA LAWETA POD BUSY Jupiter 5x2.1m
5
2.312 € PLN USD 9.900 PLN ≈ 2.494 US$
Приколка за транспорт на возила
Година 2018 Носивост 2020 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Претплати се