Приколки Boro Jupiter

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки Boro Jupiter: 16 огласа

нови приколка за транспорт на возила Boro NOWA LAWETA JUPITER z wypełnionym środkiem!
9
€ 1.798 PLN USD PLN 7.800 ≈ US$ 1.990
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2110 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro LAWETA JUPITER z Podłogą DMC
9
€ 1.821 PLN USD PLN 7.900 ≈ US$ 2.015
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2080 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови приколка за транспорт на возила Boro NOWA LAWETA JUPITER z wypełnionym środkiem!
9
€ 1.798 PLN USD PLN 7.800 ≈ US$ 1.990
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2110 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro NOWA LAWETA Jupiter 4m 2019
11
€ 1.671 PLN USD PLN 7.250 ≈ US$ 1.849
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2150 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro JUPITER
10
€ 3.135 PLN USD PLN 13.600 ≈ US$ 3.469
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2640 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro NOWA LAWETA JUPITER 4,5m!
9
€ 1.752 PLN USD PLN 7.600 ≈ US$ 1.939
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2120 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro JUPITER
9
€ 1.752 PLN USD PLN 7.600 ≈ US$ 1.939
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2120 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro NOWA LAWETA POD BUSY JUPITER 5M!
10
€ 2.282 PLN USD PLN 9.900 ≈ US$ 2.525
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2020 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro NOWA LAWETA POD BUSY JUPITER 5M!
10
€ 2.282 PLN USD PLN 9.900 ≈ US$ 2.525
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2020 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro NOWA LAWETA BORO JUPITER 5,5M POD BUSY!
10
€ 2.351 PLN USD PLN 10.200 ≈ US$ 2.602
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 1990 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro NOWA LAWETA Jupiter 4m 2019!
11
€ 1.671 PLN USD PLN 7.250 ≈ US$ 1.849
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2150 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro JUPITER 4.5X2M
6
€ 1.751 PLN USD PLN 7.599 ≈ US$ 1.938
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2070 кг Зафатнина
Полска, Bieruń
нови приколка за транспорт на возила Boro NOWA LAWETA POD BUSY JUPITER 5m; 3000 kg!
10
€ 2.512 PLN USD PLN 10.900 ≈ US$ 2.780
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro NOWA LAWETA BORO JUPITER 5,5M POD BUSY 3000 kg!
10
€ 2.581 PLN USD PLN 11.200 ≈ US$ 2.857
Приколка за транспорт на возила
Година 2019 Носивост 2260 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
нови приколка за транспорт на возила Boro Niewiadów NOWA LAWETA POD BUSY Jupiter 5x2.1m
5
€ 2.282 PLN USD PLN 9.900 ≈ US$ 2.525
Приколка за транспорт на возила
Година 2018 Носивост 2020 кг Зафатнина
Полска, Skalmierzyce
Омилени : 0 Споредба : 0