Филтри -

Приколки Wecon

Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

23 огласа: Приколки Wecon

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
9.990 €
Приколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Носивост 13500 кг Зафатнина
Полска, Kościerzyna
приколка завеса Wecon APZ 218 приколка завеса Wecon APZ 218
2
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Приколка завеса
Година 2018-12-01 Носивост Зафатнина
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
21.600 € Без ДДВ
Приколка за транспорт на возила
Година 2016 Носивост 13030 кг Зафатнина
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.600 € Без ДДВ
Приколка за транспорт на возила
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Носивост 13300 кг Зафатнина
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.450 € PLN 70.000 PLN
Приколка-ладилник
Година 2020 Носивост 11920 кг Зафатнина
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Носивост Зафатнина
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-03 Носивост Зафатнина 55.44 м³
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Приколка завеса
Година 08/2021 Носивост Зафатнина
Полска, Turek
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Приколка со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 2021-09 Носивост Зафатнина
Словачка
Контактирајте го продавачот
11.200 € Без ДДВ
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-06 Носивост 12900 кг Зафатнина
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
7.027 € PLN 29.900 PLN
Приколка-шасија
Година 2015 Носивост 14510 кг Зафатнина
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Носивост 18000 кг Зафатнина 45 м³
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Година 2007-12-13 Носивост 14900 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Носивост Зафатнина
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
14.780 € PLN 62.900 PLN
Приколка завеса
Година 2020 Носивост 12800 кг Зафатнина
Полска, Świebodzice
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Носивост 6200 кг Зафатнина
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2017 Носивост 14900 кг Зафатнина
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Година 08/2012 Носивост 14990 кг Зафатнина
Холандија, Beuningen
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Приколка завеса
Година 2018-03 Носивост Зафатнина
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Приколка завеса
Година 10/2017 Носивост 12710 кг Зафатнина
Холандија, Wijchen
Контактирајте го продавачот
24.300 € Со вклучен ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Носивост 14400 кг Зафатнина
Украина, Verkhn'odniprovs'k
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Приколка завеса
Година 2018-06 Носивост Зафатнина
Полска, Stara Łubianka
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Година 01/2017 Носивост 14960 кг Зафатнина
Унгарија, Polgár
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 23 огласа
Прикажи