Филтри -

Полуприколки за превоз на контејнери Asca

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

24 огласа: Полуприколки за превоз на контејнери Asca

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1993 Километража 1 км Носивост
Франција, Rouen
Контактирајте го продавачот
2.750 € Без ДДВ
Година 2001-01-23 Километража Носивост 29000 кг
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1250 мм
Година 2001-07-18 Километража Носивост 31880 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
1.500 €
Година 2004 Километража Носивост
Франција, Za Du Granch Chemin 25 Yvrac France
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2008 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 11/2011 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 01/2002 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 07/2010 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
1.900 € Без ДДВ
Година 2003-11-02 Километража Носивост 33750 кг
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.200 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/1990 Километража Носивост
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 02/2008 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
27.000 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2004-06-03 Километража Носивост
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 04/2011 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 03/2004 Километража Носивост
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
6.300 € Без ДДВ
Година 2008-08-12 Километража Носивост 32340 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.300 € Без ДДВ
Година 2015-11-16 Километража Носивост 32770 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Година 2000 Километража Носивост
Франција, Strasbourg 2, Rue De Rheinfeld Strasbourg France
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2005 Километража Носивост
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
5.500 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2002-06-04 Километража Носивост 33830 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.750 €
Година 2005 Километража Носивост
Белгија, Torhout
полуприколка за превоз на контејнери Asca Skeletal Trailer полуприколка за превоз на контејнери Asca Skeletal Trailer полуприколка за превоз на контејнери Asca Skeletal Trailer
3
Контактирајте го продавачот
5.500 €
Година 2007 Километража Носивост
Франција, 108 Rue Amerigo Vespucci Le Havre France
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04-24 Километража Носивост 33000 кг
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
3.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-11-07 Километража Носивост 32800 кг
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
6.200 € Без ДДВ
Висина на петто тркало 1200 мм
Година 2009-08-21 Километража Носивост 33070 кг
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи