Нови патнички автмобили

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила

Патнички автмобили: 23 огласа

нови патнички автмобил RENAULT Duster 1.6
6
преговара
Година Километража Сила
Холандија, SCHIEDAM
нови патнички автмобил TOYOTA Corolla 1.6
6
преговара
Година 2018 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови патнички автмобил MERCEDES-BENZ CLASSE GT
18
€ 170.000 USD ≈ US$ 188.105
Евро Euro 6 Број на врати 4
Година Километража Сила 639 кс
Белгија, Bruxelles
нови патнички автмобил Rolls-Royce Cullinan KORTEZH-PROJEKT  SUV Aurmored
8
€ 1.512.605,04 USD ≈ US$ 1.673.697
Година Километража 100 км Сила 571 кс
Германија, Minden
нови патнички автмобил MERCEDES-BENZ S 560 MAYBACH 4Matic | XXL +360mm PARTITION WALL
29
€ 319.327,73 USD ≈ US$ 353.336
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 500 км Сила 469 кс
Германија, Minden
нови патнички автмобил Rolls-Royce Phantom VIII NEW GENERATION GUARD B7 VR10
7
€ 2.521.008,40 USD ≈ US$ 2.789.496
Година Километража 100 км Сила 571 кс
Германија, Minden
нови патнички автмобил MERCEDES-BENZ S 650  MAYBACH PULLMAN 2019
4
€ 450.000 USD ≈ US$ 497.925
Евро Euro 6 Број на врати 4/5
Година Километража 250 км Сила 629 кс
Германија, Minden
нови патнички автмобил URBEE 2S EV de Luxury,45 Km/h ,sofort
16
€ 6.218,49 USD ≈ US$ 6.881
Број на врати 2/3
Година Километража 2 км Сила 4.08 кс
Германија, Hildesheim
нови патнички автмобил URBEE 2S EV de Luxury
16
€ 6.218,49 USD ≈ US$ 6.881
Број на врати 2
Година Километража 2 км Сила 4.08 кс
Германија, Hildesheim
нови патнички автмобил URBEE 2S EV de Luxury,45 Km/h,Klima
19
€ 6.554,62 USD ≈ US$ 7.253
Година Километража 2 км Сила 4.08 кс
Германија, Hildesheim
нови патнички автмобил URBEE 2S EV de Luxury,45 Km/h
19
€ 6.554,62 USD ≈ US$ 7.253
Година Километража 2 км Сила 4.08 кс
Германија, Hildesheim
нови патнички автмобил TATA Aria Prestige 2.2 diesel 4x4 7-person
20
€ 13.500 USD ≈ US$ 14.938
Евро Euro 5
Година 2015-08 Километража 9 км Сила 150 кс
Холандија, Haaften
нови патнички автмобил LADA GRANTA
9
€ 9.287 UAH USD UAH 258.300 ≈ US$ 10.276
Евро Euro 5 Број на врати 4
Година 02/2019 Километража Сила 87 кс
Украина, Бровары
нови патнички автмобил RENAULT Logan
12
€ 8.750 USD ≈ US$ 9.682
Евро Euro 4
Година Километража Сила 73.42 кс
Белгија, Bruxelles
нови патнички автмобил MERCEDES-BENZ Classe S
8
€ 239.150 USD ≈ US$ 264.619
Евро Euro 1 Број на врати 4/5
Година Километража Сила 462 кс
Белгија, Bruxelles
Омилени : 0 Споредба : 0