Филтри -

Комбиња фургони Opel

Резултати од пребарување: 131 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

131 огласа: Комбиња фургони Opel

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Година 2016-10 Километража 233000 км Сила
Белгија, Lier
Контактирајте го продавачот
аукција 2.586 € SEK 30.000 SEK
Носивост 877 кг Седишта 5
Година 2017 Километража 209580 км Сила
Шведска, Gothenburg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
5.700 € Без ДДВ
Носивост 1264 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 05/2016 Километража 181132 км Сила
Холандија, Kessel
Контактирајте го продавачот
19.944 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2021-07-27 Километража 78914 км Сила
Холандија, Helmond
Van den Hurk Bedrijfswagens BV
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.600 € Без ДДВ
Носивост 1100 кг Евро Euro 5 Седишта 3
Година 05/2015 Километража 166000 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
9.600 € Без ДДВ
Носивост 1186 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 03/2016 Километража 81488 км Сила
Холандија, Kessel
Контактирајте го продавачот
аукција 2.077 € DKK 15.500 DKK
Седишта 3
Година 2016 Километража 130602 км Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 911,40 € DKK 6.800 DKK
Седишта 3
Година 2017 Километража 155000 км Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
аукција 13,40 € DKK 100 DKK
Седишта 3
Година 2015 Километража 203850 км Сила
Данска, Tølløse
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2018-01-18 Километража 186404 км Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Носивост 670 кг Седишта 3
Година 05/2021 Километража 12858 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
5.850 € Без ДДВ
Носивост 775 кг Евро Euro 5 Седишта 2
Година 07/2015 Километража 113000 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
7.990 € Без ДДВ
Седишта 3
Година 2017-03-20 Километража 196291 км Сила
Холандија, Bunschoten-Spakenburg
Контактирајте го продавачот
5.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 3
Година 2015-10-19 Километража 179993 км Сила
Холандија, Hoogeveen
Контактирајте го продавачот
18.950 € Без ДДВ
Носивост 1350 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2020 Километража 134914 км Сила
Полска, Poręba
Контактирајте го продавачот
2.069 € SEK 24.000 SEK
Носивост 1040 кг
Година 2006 Километража 256000 км Сила
Шведска, Örebro
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
аукција 7.846 € SEK 91.000 SEK
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 69946 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција 2.543 € SEK 29.500 SEK
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 217111 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Седишта 6
Година 10/2021 Километража 263711 км Сила
Холандија, Holten
Контактирајте го продавачот
11.950 € Без ДДВ
Носивост 1100 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2017-05-23 Километража 125590 км Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Носивост 1654 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2017-06-26 Километража 127374 км Сила
Холандија, Groningen
Контактирајте го продавачот
29.944 € Без ДДВ
Седишта 2
Година 2021-08-04 Километража 18552 км Сила
Холандија, Helmond
Van den Hurk Bedrijfswagens BV
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Носивост 1333 кг Евро Euro 6 Зафатнина 5 м³
Година 2023 Километража 90 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
25.990 € Без ДДВ
Носивост 1333 кг Евро Euro 6 Зафатнина 5.42 м³
Година 2023 Километража 90 км Сила
Германија, Bakum
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 131 огласа
Прикажи