Филтри -

Комбиња фургони Nissan

Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

46 огласа: Комбиња фургони Nissan

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција 3.131 € SEK 36.000 SEK
Носивост 576 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 90871 км Сила
Шведска, Sölvesborg
Контактирајте го продавачот
13.700 € Без ДДВ
Носивост 1305 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2019-02-12 Километража 99615 км Сила
Холандија, Roosendaal
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Евро Euro 6
Година 03/2018 Километража 182388 км Сила
Литванија, Radviliškis
Контактирајте го продавачот
9.400 € Без ДДВ
Носивост 795 кг Седишта 2
Година 2015-08-12 Километража 47414 км Сила
Холандија, Rheden
B-tham Trade & Consultancy B.V.
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.400 € Без ДДВ
Носивост 1256 кг Седишта 3
Година 2017 Километража 145000 км Сила
Италија, Latina
Контактирајте го продавачот
3.500 €
Евро Euro 4 Седишта 2
Година 10/2010 Километража 156105 км Сила
Белгија, Tessenderlo
Контактирајте го продавачот
9.990 € Без ДДВ
Носивост 650 кг Седишта 2
Година 11/2018 Километража 70000 км Сила
Полска, Tarnobrzeg
Контактирајте го продавачот
аукција 617,60 € SEK 7.100 SEK
Носивост 610 кг Евро Euro 5
Година 2012 Километража 195190 км Сила
Шведска, Uppsala
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2021 Километража 56618 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2022 Километража 78653 км Сила
Обединето Кралство, Hemel Hempstead
Контактирајте го продавачот
33.000 €
Година 06/2018 Километража 94342 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
3.550 US$ EUR ≈ 3.260 €
Седишта 2
Година 2018-05 Километража 285000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
2.590 US$ EUR ≈ 2.378 €
Носивост 600 кг Седишта 2
Година 2011-09 Километража 164000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
2.230 US$ EUR ≈ 2.048 €
Носивост 1000 кг Седишта 3
Година 2003-09 Километража 140000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
4.100 US$ EUR ≈ 3.765 €
Носивост 600 кг Седишта 2
Година 2016-03 Километража 150000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
4.400 US$ EUR ≈ 4.040 €
Носивост 600 кг Седишта 2
Година 2015-06 Километража 197000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
2.890 US$ EUR ≈ 2.654 €
Носивост 600 кг Седишта 2
Година 2011-09 Километража 138000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
2.530 US$ EUR ≈ 2.323 €
Седишта 3
Година 2003-08 Километража 29000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2010 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
24.650 € Без ДДВ
Носивост 972 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 07/2023 Километража 20785 км Сила
Франција, MIRECOURT
Контактирајте го продавачот
14.845 € Без ДДВ
Носивост 730 кг Седишта 2
Година 2019-06-07 Километража 105347 км Сила
Холандија, Raamsdonksveer
Контактирајте го продавачот
35.950 € Без ДДВ
Носивост 1230 кг Евро Euro 6 Седишта 3
Година 2023-06-30 Километража 10 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
14.454 € Без ДДВ
Носивост 1535 кг Евро Euro 5 Зафатнина 9.91 м³ Седишта 3
Година Километража 106395 км Сила
Романија, Cluj-Napoca
Контактирајте го продавачот
4.900 € Без ДДВ
Носивост 585 кг Евро Euro 6 Суспензија со пружина Седишта 2
Година 2021-12-20 Километража 10000 км Сила
Италија, Vicenza, Thiene
Контактирајте го продавачот
6.499 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Седишта 3
Година 2013-12 Километража 107000 км Сила
Данска, Esbjerg N
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 46 огласа
Прикажи