Приколки SCHWARZMÜLLER

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки SCHWARZMÜLLER: 35 огласа

приколка платформа SCHWARZMÜLLER TPA 2 ZJ offene Brücke
4
5.900 € USD ≈ 6.366 US$
Приколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004-06 Носивост 3000 кг Зафатнина
Швајцарија, Gansingen
приколка-шасија SCHWARZMÜLLER PA 2/E
1
4.100 € USD ≈ 4.424 US$
Приколка-шасија
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Носивост 15150 кг Зафатнина
Швајцарија, Gansingen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
приколка за превоз на контејнери SCHWARZMÜLLER chassis Container BDF
11
3.768 € CHF USD 4.000 CHF ≈ 4.066 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04-01 Носивост 15400 кг Зафатнина
Швајцарија, Oberhasli
приколка со рамна платформа SCHWARZMÜLLER vlek VIN 130
9
2.500 € USD ≈ 2.698 US$
Приколка со рамна платформа
Година 8/1993 Носивост Зафатнина V=15.75 м³
Словачка, Levice
приколка завеса SCHWARZMÜLLER TPA 2/E - prodejné jen s vozidlem DAF D1147W - cena je za celou
9
19.130 € CZK USD 479.000 CZK ≈ 20.640 US$
Приколка завеса
Година 2010-02 Носивост Зафатнина V=57.2 м³
Чехија, Ostrovačice u Brna
приколка за превоз на контејнери SCHWARZMÜLLER S-seria + container
6
4.250 € USD ≈ 4.586 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-09-24 Носивост Зафатнина
Унгарија, Törökbálint
приколка кипер SCHWARZMÜLLER sklápěč S3
17
преговара
Приколка кипер
Година 2011 Носивост 18440 кг Зафатнина
Чехија, Jablonec nad Nisou
приколка-шасија SCHWARZMÜLLER BDF
12
6.191 € CZK USD 155.000 CZK ≈ 6.680 US$
Приколка-шасија
Година 2015 Носивост Зафатнина
Чехија, Velké Meziříčí
приколка со церада SCHWARZMÜLLER TPA 2/ZJ (ID9770)
14
3.723 € USD ≈ 4.017 US$
Приколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-04 Носивост Зафатнина V=56.12 м³
Чехија, Lhota pod Libčany
приколка завеса SCHWARZMÜLLER TPA 2 ZJ
12
6.351 € CZK USD 159.000 CZK ≈ 6.852 US$
Приколка завеса
Година 2008 Носивост Зафатнина
Чехија, Třebechovice pod Orebem
приколка завеса SCHWARZMÜLLER PA 2E
7
5.192 € CZK USD 130.000 CZK ≈ 5.603 US$
Приколка завеса
Година 2008 Носивост Зафатнина
Чехија, Jablonec nad Nisou
приколка со рамна платформа SCHWARZMÜLLER T202
5
10.500 € HUF USD 3.550.000 HUF ≈ 11.330 US$
Приколка со рамна платформа
Година 2011 Носивост Зафатнина
Унгарија, Tata
приколка кипер SCHWARZMÜLLER TKIA 2/E
10
7.408 € USD ≈ 7.993 US$
Приколка кипер
Година 2003-03-26 Носивост Зафатнина
Чехија, VELKÉ MEZIŘÍČÍ
приколка за превоз на контејнери SCHWARZMÜLLER S-seria + container
6
9.950 € USD ≈ 10.740 US$
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-05-29 Носивост Зафатнина
Унгарија, Törökbálint
приколка-ладилник SCHWARZMÜLLER PA2/E Durchladesystem Diesel S
15
15.900 € USD ≈ 17.160 US$
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-06 Носивост 11800 кг Зафатнина V=44 м³
Германија, Deggendorf
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се