Филтри -

Приколки MÖSLEIN

Резултати од пребарување: 168 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Приколки MÖSLEIN: 168 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
приколка со ниска платформа MÖSLEIN T 3 Schwebheim
15
19.970 € USD ≈ 22.240 US$
Приколка со ниска платформа
Година 2012-06 Носивост 17150 кг Зафатнина
Чехија, Holubice
приколка кипер MÖSLEIN TTD 11
9
10.900 € USD ≈ 12.140 US$
Приколка кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2011-04 Носивост 8460 кг Зафатнина V=6.11 м³
Германија, Regensburg
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
приколка завеса MÖSLEIN Zebu FZBAU
16
14.020 € RUB USD 1.100.000 RUB ≈ 15.620 US$
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Носивост 7000 кг Зафатнина V=48.6 м³
Русија, Москва
нови приколка со ниска платформа MÖSLEIN
7
29.500 € USD ≈ 32.850 US$
Приколка со ниска платформа
Година Носивост 22840 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
приколка фургон MÖSLEIN Tandemkofferanhänger, Durchladbar + Ladebo
12
15.900 € USD ≈ 17.710 US$
Приколка фургон
Година 2015-01 Носивост 6150 кг Зафатнина V=42.96 м³
Германија, Schwebheim
нови приколка со ниска платформа MÖSLEIN 2 Achs Muldenanhänger + Tieflader
11
26.500 € USD ≈ 29.510 US$
Приколка со ниска платформа
Година Носивост 13020 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
нови приколка со рамна платформа MÖSLEIN Tandem- Pritschenanhänger mit Gitterauf
15
19.000 € USD ≈ 21.160 US$
Приколка со рамна платформа
Година Носивост 9970 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
приколка фургон MÖSLEIN Kofferanhänger
9
8.800 € USD ≈ 9.800 US$
Приколка фургон
Година 2012-01 Носивост 1950 кг Зафатнина V=40.85 м³
Германија, Schwebheim
нови приколка со ниска платформа MÖSLEIN
12
34.500 € USD ≈ 38.420 US$
Приколка со ниска платформа
Година 2020 Носивост 31050 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
нови приколка со ниска платформа MÖSLEIN GG
5
16.000 € USD ≈ 17.820 US$
Приколка со ниска платформа
Година Носивост 10210 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
нови приколка платформа MÖSLEIN Jumbo, Mega
11
26.500 € USD ≈ 29.510 US$
Приколка платформа
Година 2020 Носивост 18520 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
приколка кипер MÖSLEIN 19 t Tandemkipper- Tieflader
5
16.200 € USD ≈ 18.040 US$
Приколка кипер
Година 2015-01 Носивост 14150 кг Зафатнина V=8 м³
Германија, Schwebheim
нови приколка со ниска платформа MÖSLEIN 3 Achs Tieflader- Anhänger mit gerader Ladefläc
7
29.500 € USD ≈ 32.850 US$
Приколка со ниска платформа
Година Носивост 22840 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
нови приколка со ниска платформа MÖSLEIN 21 t Tandemtieflader,Neufahrzeug
7
21.500 € USD ≈ 23.940 US$
Приколка со ниска платформа
Година Носивост 16030 кг Зафатнина
Германија, Schwebheim
приколка фургон MÖSLEIN Tandemkoffer mit Ladebordwand
12
15.800 € USD ≈ 17.590 US$
Приколка фургон
Година 2016-01 Носивост 6630 кг Зафатнина V=35 м³
Германија, Schwebheim
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 168 огласа
Прикажи
Претплати се