Приколки HUMBAUR HT

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина

Приколки HUMBAUR HT: 25 огласа

приколка со ниска платформа HUMBAUR HT 25 41 18
3
€ 2.360 USD ≈ US$ 2.612
Приколка со ниска платформа
Година 2019 Носивост Зафатнина
Германија, Anröchte-Altengeseke
приколка со церада HUMBAUR HT 506124 Tandemplanenanhänger
8
€ 4.500 USD ≈ US$ 4.980
Приколка со церада
Година 2005-01 Носивост 2560 кг Зафатнина V=39 м³
Германија, Schwebheim
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови приколка со церада HUMBAUR HT 254118 PKW Anhänger mit Airlinefront
8
€ 3.351 USD ≈ US$ 3.709
Приколка со церада
Година Носивост 1910 кг Зафатнина
Германија, Bassum
нови приколка завеса HUMBAUR HT 305121 Airlinefront
5
€ 4.874 USD ≈ US$ 5.394
Приколка завеса
Година Носивост 2290 кг Зафатнина V=22.49 м³
Германија, Bassum
приколка фургон HUMBAUR HT 107324 Curtainsider Durchlader Gebraucht
2
€ 13.815 USD ≈ US$ 15.289
Приколка фургон
Година 2014-6 Носивост 8150 кг Зафатнина V=50.33 м³
Германија, Bassum
приколка фургон HUMBAUR HT
15
€ 12.521 USD ≈ US$ 13.857
Приколка фургон
Година 2015-4 Носивост Зафатнина
Германија, Bassum
нови лесна приколка HUMBAUR HT 203118 Hochlader
4
€ 2.280,67 USD ≈ US$ 2.524
Лесна приколка
Година Носивост 1475 кг Зафатнина V=2.01 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HUMBAUR HT 253118 Hochlader
4
€ 2.280,67 USD ≈ US$ 2.524
Лесна приколка
Година Носивост 1975 кг Зафатнина V=2.01 м³
Германија, Neu-Ulm
нови лесна приколка HUMBAUR HT 354121 Hochlader
5
€ 3.360,50 USD ≈ US$ 3.719
Лесна приколка
Година Носивост 2800 кг Зафатнина V=3.01 м³
Германија, Neu-Ulm
нови приколка со церада HUMBAUR HT 253118 mit Aussteller
10
€ 4.200,84 USD ≈ US$ 4.649
Приколка со церада
Година Носивост 1990 кг Зафатнина V=2.01 м³
Германија, Neu-Ulm
нови приколка завеса HUMBAUR HT 254118 Hochlader
9
€ 3.780,67 USD ≈ US$ 4.184
Приколка завеса
Година Носивост 1800 кг Зафатнина V=15.17 м³
Германија, Neu-Ulm
нови приколка фургон HUMBAUR HT 354121
10
€ 15.965,55 USD ≈ US$ 17.669
Приколка фургон
Година Носивост 1950 кг Зафатнина V=17.63 м³
Германија, Neu-Ulm
нови приколка со рамна платформа HUMBAUR HT 356121 Hochlader
4
€ 4.452,94 USD ≈ US$ 4.928
Приколка со рамна платформа
Година Носивост 2650 кг Зафатнина V=4.48 м³
Германија, Neu-Ulm
нови приколка со рамна платформа HUMBAUR HT 304121 Hochlader
4
€ 2.772,27 USD ≈ US$ 3.068
Приколка со рамна платформа
Година Носивост 2360 кг Зафатнина V=3.01 м³
Германија, Neu-Ulm
нови приколка со церада HUMBAUR HT 253118 Hochlader 2,5 to. mit Hochplane 200 cm
9
€ 2.983,19 USD ≈ US$ 3.301
Приколка со церада
Година Носивост 1990 кг Зафатнина V=2.01 м³
Германија, Neu-Ulm
Омилени : 0 Споредба : 0