Филтер за масло VOLVO FE 240/280 D7E за камион

PDF
279,10 €
250 GBP
≈ 314,70 US$
Контактирајте го продавачот
Тип филтер за масло
Локација Обединето Кралство Sunderland
Датум на објавување јун 26, 2020
Autoline ID RD20842
PDF
Состојба
Состојба половни
Дополнителни информации: Англиски
Make Volvo
Model FE
Suits D7E Engine
240HP / 280HP
Fits 2007 – 2014
Location W1 11
Совети за купување
Важно
Оваа понуда има само информативен карактер. Ве молиме побарајте попрецизни информации од продавачот.
Совети за безбедност
Слични огласи