Филтри -

Приколки LeciTrailer

Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

28 огласа: Приколки LeciTrailer

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Приколка завеса
Година 2017-03 Носивост Зафатнина
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Носивост Зафатнина
Шпанија, TORRENTE-VALENCIA
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.750 € Без ДДВ
Приколка завеса
Година 2006-08-31 Носивост 17800 кг Зафатнина
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост 14800 кг Зафатнина
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Приколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Носивост Зафатнина
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
6.000 € Без ДДВ
Приколка фургон
Година 05/2010 Носивост 11540 кг Зафатнина
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Приколка со ниска платформа
Година 2011-04-07 Носивост 14705 кг Зафатнина
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Приколка платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2011 Носивост 22200 кг Зафатнина
Холандија, Vriezenveen
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Приколка за живина
Година 2011-12-29 Носивост 19780 кг Зафатнина
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Приколка завеса
Година 2017-07-20 Носивост 13500 кг Зафатнина
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Приколка фургон
Година 12/2007 Носивост Зафатнина
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Приколка платформа
Година 2015 Носивост Зафатнина
Полска, Garwolin
Контактирајте го продавачот
4.450 € Без ДДВ
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-07-17 Носивост 11940 кг Зафатнина
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Приколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Носивост 14680 кг Зафатнина 46 м³
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.000 € Без ДДВ
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/1994 Носивост Зафатнина
Шпанија, Lucena City
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Година 11/2005 Носивост 18000 кг Зафатнина
Холандија, Bergen
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Приколка-шасија
Година 11/2005 Носивост 18000 кг Зафатнина
Холандија, Bergen
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Година 11/2005 Носивост 18000 кг Зафатнина
Холандија, Bergen
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Приколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Носивост Зафатнина
Италија, Carmagnola ( To )
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Приколка завеса
Година 2012-04-19 Носивост 13100 кг Зафатнина
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка фургон
Година 2010 Носивост 14590 кг Зафатнина 49.65 м³
Данска, Horsens V
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост 20570 кг Зафатнина
Франција, Florange
Контактирајте го продавачот
3.450 € Без ДДВ
Приколка за живина
Година 2005-12-02 Носивост 13600 кг Зафатнина
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
30.900 € Без ДДВ
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година Носивост 32890 кг Зафатнина
Франција, Florange
Контактирајте го продавачот
11.750 € PLN 50.000 PLN
Приколка со ниска платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Носивост Зафатнина
Полска, Kotlin
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 28 огласа
Прикажи