Филтри -

Приколки Ackermann

Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

30 огласа: Приколки Ackermann

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Приколка-ладилник
Година 2008-11 Носивост Зафатнина
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
1.800 € Без ДДВ
Приколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост 7180 кг Зафатнина
Германија, Friedberg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка со рамна платформа
Година 2010-10-19 Носивост 18000 кг Зафатнина
Германија, Banzkow
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Приколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Носивост Зафатнина
Германија, Sulzemoos
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-04-29 Носивост 9900 кг Зафатнина
Швајцарија, Gansingen
Контактирајте го продавачот
10.600 € Без ДДВ
Приколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Носивост 12440 кг Зафатнина 44.05 м³
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Приколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-09 Носивост 13350 кг Зафатнина 49 м³
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.800 € Без ДДВ
Приколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-03 Носивост 14382 кг Зафатнина 16 м³
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Носивост 11740 кг Зафатнина 39 м³
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Приколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-06 Носивост Зафатнина 44.35 м³
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Носивост 6440 кг Зафатнина
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за превоз на контејнери
Година 2011-09 Носивост Зафатнина
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Приколка-ладилник
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-06 Носивост 12040 кг Зафатнина 40.04 м³
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Приколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-03 Носивост 12720 кг Зафатнина 41.42 м³
Германија, Bovenden
приколка со церада Ackermann 2-Achser
1
Контактирајте го продавачот
2.500 € Без ДДВ
Приколка со церада
Суспензија пружина/пружина
Година 1968 Носивост 8780 кг Зафатнина 43.84 м³
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-12 Носивост 13600 кг Зафатнина 48 м³
Германија, Bovenden
приколка со церада Ackermann Tandem Schiebeplanenanhänger приколка со церада Ackermann Tandem Schiebeplanenanhänger приколка со церада Ackermann Tandem Schiebeplanenanhänger
3
Контактирајте го продавачот
2.500 €
Приколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Носивост Зафатнина
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
8.999 €
Приколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Носивост 14950 кг Зафатнина
Германија, Lübbecke
приколка со церада Ackermann Jumbo Plane Schiebeplane 1-Achser ABS приколка со церада Ackermann Jumbo Plane Schiebeplane 1-Achser ABS приколка со церада Ackermann Jumbo Plane Schiebeplane 1-Achser ABS
3
Контактирајте го продавачот
2.700 €
Приколка со церада
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Носивост 1840 кг Зафатнина
Германија, Lübbecke
Контактирајте го продавачот
7.252 € PLN 31.500 PLN
Приколка со рамна платформа
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Носивост 18000 кг Зафатнина
Полска, Jedlanka
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Приколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-03 Носивост Зафатнина
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
5.800 €
Приколка фургон
Година 2014-02-20 Носивост 12180 кг Зафатнина
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Приколка за превоз на контејнери
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Носивост Зафатнина
Данска, Horsens V
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Приколка фургон
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Носивост Зафатнина
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
9.439 € PLN 41.000 PLN
Приколка завеса
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Носивост 14250 кг Зафатнина
Полска, Jedlanka
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 30 огласа
Прикажи
Претплати се