Филтри -

Земјоделски машини ZIEGLER

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини ZIEGLER: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
адаптер за пченка ZIEGLER Corn Champion 8s
7
30.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража 270 м/ч Сила
Украина, смт.Володарка
адаптер за пченка ZIEGLER CC12S
5
39.900 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година 2017 Километража Сила
Украина, смт.Володарка
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
нови адаптер за пченка ZIEGLER CC8S  CLAAS
13
ВИДЕО
34.500 € Со вклучен ДДВ
Адаптер за пченка
Година Километража Сила
Украина, смт.Володарка
собирач со валјаци ZIEGLER PICK UP
7
25.100 €
Собирач со валјаци
Година 2018 Километража Сила
Австрија, Korneuburg
приколка за жетварка ZIEGLER Carrier 12,70
4
8.900 € Без ДДВ
Приколка за жетварка
Година 2016 Километража Сила
Германија, Burkau
приколка за жетварка ZIEGLER Carrier 12,70
2
8.900 € Без ДДВ
Приколка за жетварка
Година 2016 Километража Сила
Германија, Burkau
адаптер за пченка ZIEGLER Corn Champion 8s
2
23.100 US$ EUR ≈ 19.860 €
Адаптер за пченка
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киевская обл.
ножици за жива ограда ZIEGLER Case sidekniv H
16
цена на барање
Ножици за жива ограда
Година Километража Сила
Данска, Hemmet
адаптер за пченка ZIEGLER Ziegler Maispflücker
4
цена на барање
Адаптер за пченка
Година 2014 Километража Сила
Германија, Rietberg
секач за маслена репка ZIEGLER Koolzaadmes
3
7.500 € Без ДДВ
Секач за маслена репка
Година 2014 Километража Сила
Холандија, Swifterbant
комбајн ZIEGLER PICK UP
7
20.916 €
Комбајн
Година 2018-08-08 Километража Сила
Австрија, At-2100 Korneuburg
мулчер ZIEGLER Mörtl Front Mäher Scheibenmähwerk Schijven maaier
11
1.500 € Без ДДВ
Мулчер
Година 2000-01-01 Километража Сила
Холандија, Rheden
комбајн ZIEGLER Carrier 10,70
7
10.500 € Без ДДВ
Комбајн
Година 2018 Километража Сила
Германија, Burkau
брана ZIEGLER DiscMaster Pro 4501
6
18.000 €
Брана
Година 2018-08-08 Километража Сила
Германија, De-25879 Stapel
сенопревртувач ZIEGLER HR 905 DH
2
5.345 € Без ДДВ
Сенопревртувач
Година 2005 Километража Сила
Германија, Niebüll
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се