Филтри -

Земјоделски машини JOSKIN од Германија

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини JOSKIN од Германија: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
ѓубриво засилувач JOSKIN MODULO 2
10
20.776 €
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 12000 м³
Година 2008-08-08 Километража Сила
Германија, De-64823 Gross Umstadt
течно ѓубриво засилувач JOSKIN 12500 TS
4
8.853 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Година 1995 Километража Сила
Германија, Niebüll
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови ѓубриво засилувач JOSKIN Tetraliner 26000 T
7
цена на барање
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 26000 м³
Година 2019-08-08 Километража Сила
Германија, 48488 Emsbüren
течно ѓубриво засилувач JOSKIN VULUMETRA 16.500 Liter
21
75.000 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Зафатнина 16.5 м³
Година 2015 Километража Сила
Германија, Vohburg a.d. Donau
нови ѓубриво засилувач JOSKIN Terraflex/2
7
цена на барање
Ѓубриво засилувач
Година 2020-08-08 Километража Сила
Германија, 26169 Thüle
растурач на арско ѓубре JOSKIN Joskin Tornado 3 - 5516/16V
4
19.900 €
Растурач на арско ѓубре
Зафатнина 16000 м³
Година 2015-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
ѓубриво засилувач JOSKIN Modulo 2 14000
7
16.712 €
Ѓубриво засилувач
Година 2006-08-08 Километража Сила
Германија, De-53881 Euskirchen
течно ѓубриво засилувач JOSKIN TERRAFLEX 5100/17SHK3
4
8.000 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Година 2015 Километража Сила
Германија, Einbeck-Dassensen
ѓубриво засилувач JOSKIN modulo 2 14000 meb
7
19.827 €
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 14000 м³
Година 2012-08-08 Километража Сила
Германија, De-83139 Söchtenau
ѓубриво засилувач JOSKIN modulo2 16.000l
8
36.900 €
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 16000 м³
Година 2011-08-08 Километража Сила
Германија, De-53881 Euskirchen
течно ѓубриво засилувач JOSKIN PENDISLIDE 150/50PS2
7
14.500 € Без ДДВ
Течно ѓубриво засилувач
Година 2015 Километража Сила
Германија, Heinbockel-Hagenah
ѓубриво засилувач JOSKIN euroliner 24000 trs
14
36.000 €
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 24000 м³
Година 2005-08-08 Километража Сила
Германија, De-16909 Heiligengrabe / Ot Liebenthal
ѓубриво засилувач JOSKIN TS 14000
5
11.292 €
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 14000 м³
Година 1996-08-08 Километража Сила
Германија, 26655 Westerstede
ѓубриво засилувач JOSKIN Modulo 14000MEB
2
24.790 €
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 14000 м³
Година 2008-08-08 Километража Сила
Германија, 25767 Albersdorf
ѓубриво засилувач JOSKIN Modulo 2
5
26.000 €
Ѓубриво засилувач
Зафатнина 16000 м³
Година 2012-08-08 Километража Сила
Германија, 97232 Euerhausen
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се