Филтри -

Земјоделски машини GASPARDO од Европа

Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини GASPARDO: 44 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
пневматска прецизна сеалка GASPARDO MTR 6 R FERTILIZARE V
1
аукција аукција
Пневматска прецизна сеалка
Година Километража Сила
Романија, Cluj-Napoca
пневматска прецизна сеалка GASPARDO EINZELKORNSÄMASCHINE
5
5.750 €
Пневматска прецизна сеалка
Година Километража Сила
Австрија, Korneuburg
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
прскалка монтирана на трактор GASPARDO Unigreen Expo
1
2.500 € Со вклучен ДДВ
Прскалка монтирана на трактор
Година Километража Сила
Романија, Pecica
нови влечена прскалка GASPARDO Aparat de erbicidat Campo  22 C
6
цена на барање
Влечена прскалка
Година Километража Сила
Романија, Pecica
пневматска прецизна сеалка GASPARDO MAGICA
5
17.500 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-85120 Antigny
комбинирана сеалка GASPARDO DC3000+ NINA 300
5
9.800 €
Комбинирана сеалка
Година 2017-08-08 Километража Сила
Франција, Fr-13760 Saint Cannat
пневматска прецизна сеалка GASPARDO MTE 300 T
9
15.000 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013-08-08 Километража Сила
Германија, De-26899 Rhede-Brual
пневматска прецизна сеалка GASPARDO SP 540
5
6.717 €
Пневматска прецизна сеалка
Година Километража Сила
Австрија, At-4560 Kirchdorf
пневматска прецизна сеалка GASPARDO 520
10
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година Километража Сила
Италија
пневматска прецизна сеалка GASPARDO ST 300/540
8
11.900 €
Пневматска прецизна сеалка
Година 2011 Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
пневматска прецизна сеалка GASPARDO SP 540
5
7.590 €
Пневматска прецизна сеалка
Година Километража Сила
Австрија, Kirchdorf
механичка сеалка GASPARDO SEMBRADORA
4
2.000 €
Механичка сеалка
Година Километража Сила
Шпанија, Alborea (Albacete)
пневматска прецизна сеалка GASPARDO MTE 300
4
12.800 € Без ДДВ
Пневматска прецизна сеалка
Година 2013 Километража Сила
Словачка, Rimavská Sobota
механичка сеалка GASPARDO MTE 6 REIHIG
6
12.200 €
Механичка сеалка
Година 2009 Километража Сила
Австрија, Attnang-Puchheim
нови пневматска прецизна сеалка GASPARDO MTE-R 300 Isobus
9
цена на барање
Пневматска прецизна сеалка
Година 2020-08-08 Километража 1 м/ч Сила
Германија, 48488 Emsbüren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 44 огласа
Прикажи
Претплати се