Филтри -

Земјоделски машини FENDT од Холандија

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини FENDT од Холандија: 35 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
тркала трактор FENDT 818 Vario TMS
42
аукција 15.000 €
Тркала трактор
Носивост 7100 кг
Година 2007 Километража 10609 м/ч Сила 180 кс
Холандија, Leende
тркала трактор FENDT Farmer 305LS Turbomatik
27
аукција 2.500 €
Тркала трактор
Носивост 4700 кг
Година Километража 1234 м/ч Сила 62 кс
Холандија, Leende
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
тркала трактор FENDT 275 SA Loader
1
аукција 4.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Преден товарач преден товарач
Година Километража 6991 м/ч Сила
Холандија, Deurne
тркала трактор FENDT 936 vario
26
46.500 €
Тркала трактор
Година 2010 Километража 10292 м/ч Сила 360 кс
Холандија, Holten
тркала трактор FENDT 936 Vario
23
56.500 €
Тркала трактор
Година 2010 Километража 9429 м/ч Сила
Холандија, Holten
тркала трактор FENDT 312 VARIO TMS !!7424 UUR!!TOP!!
14
49.750 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 01/2007 Километража 7424 м/ч Сила 125 кс
Холандија, Hedel
тркала трактор FENDT FARMER 102 S NEW
6
цена на барање
Тркала трактор
Година 01/1980 Километража Сила
Холандија, Maarssen
тркала трактор FENDT Farmer 108s Turbomatik tractor!
5
2.750 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година Километража Сила
Холандија, Maastricht
тркала трактор FENDT 615 LSA
1
аукција 12.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1986-01-01 Километража 9800 м/ч Сила
Холандија, Deurne
тркала трактор FENDT 280 V
1
аукција 6.500 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 2001-01-01 Километража 7500 м/ч Сила
Холандија, Deurne
лозје трактор FENDT 275SA
28
18.800 € Без ДДВ
Лозје трактор
Година 1992-01-01 Километража 8578 м/ч Сила 75 кс
Холандија, Deurne
тркала трактор FENDT Vario  936 S5
12
цена на барање
Тркала трактор
Година 2020 Километража Сила
Холандија, Vriezenveen
комбајн FENDT 9490 X
24
цена на барање
Комбајн
Година 2017-01-01 Километража Сила
Холандија, Eindhoven
тркала трактор FENDT 260S
11
10.000 € Без ДДВ
Тркала трактор
Година 1990 Километража 12035 м/ч Сила 60 кс
Холандија, Lunteren
нови тркала трактор FENDT 828 profi plus
16
цена на барање
Тркала трактор
Година 2018 Километража 1930 м/ч Сила 281 кс
Холандија, Lunteren
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Претплати се