Филтри -

Земјоделски машини AMAZONE од Европа

Резултати од пребарување: 737 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Земјоделски машини AMAZONE: 737 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
трактор косилка AMAZONE PROFIHOPPER
12
19.500 € Без ДДВ
Трактор косилка
Година 2016 Километража 1170 м/ч Сила
Германија, Hörstel
самоодна прскалка AMAZONE UF 1200 FT 803 FRONTF
7
9.000 € Без ДДВ
Самоодна прскалка
Година 1999 Километража Сила
Германија, Hörstel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-M II 1000
9
1.400 € Без ДДВ
Ѓубриво засилувач
Година 1992 Километража Сила
Германија, Melle-Wellingholzhausen
комбинирана сеалка AMAZONE KE300 & AD-P300 erst 67 ha TOP Zustand!
16
34.600 €
Комбинирана сеалка
Година 2016 Километража 67 м/ч Сила
Германија, Dinkelsbühl
комбинирана сеалка AMAZONE Cirrus 6001 Special Disc Drill
15
цена на барање
Комбинирана сеалка
Година 2009 Километража Сила
Обединето Кралство, SLINGSBY
механичка сеалка AMAZONE D9-30 SUPER
9
цена на барање
Механичка сеалка
Година 2010 Километража Сила
Германија, Töging
рото брана AMAZONE RE 140
2
аукција аукција
Рото брана
Година Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
комбинирана сеалка AMAZONE KG 3001 SUPER / CENTAYA 3000 SUPER
1
39.600 € Без ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2019 Километража Сила
Германија, Werl-Oberbergstraße
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-M II 1000
9
1.400 € Без ДДВ
Ѓубриво засилувач
Година 1992 Километража Сила
Германија, Melle-Wellingholzhausen
комбинирана сеалка AMAZONE CITAN 8000
15
34.452 € Со вклучен ДДВ
Комбинирана сеалка
Година 2012 Километража Сила
Германија, Bockel - Gyhum
диск брана AMAZONE CATROS  7500/7501
8
9.900 € Без ДДВ
Диск брана
Година 2006 Километража Сила
Полска, ŁUBOWO
ѓубриво засилувач AMAZONE ZA-M 2500 PROFI S
8
8.534 €
Ѓубриво засилувач
Година 2009 Километража Сила
Германија, Mindelheim
ѓубриво засилувач AMAZONE ZAM PROFIS HYDRO
6
цена на барање
Ѓубриво засилувач
Година 2011 Километража Сила
Франција, SEVIGNY WALEPPE
трактор косилка AMAZONE PH1250 4WDi
1
31.590 €
Трактор косилка
Зафатнина 730 м³
Година 2017-08-08 Километража 192 м/ч Сила 24 кс
Германија, Sonnewalde
брана AMAZONE Catros 7501-T
11
цена на барање
Брана
Година 2008-08-08 Километража Сила
Германија, Kunde
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 737 огласа
Прикажи
Претплати се