Опрема за комунални машини од Европа

Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

Опрема за комунални машини: 936 огласа

плуг за чистење снег PMC    Vikplog 3,30m Nytt
5
аукција € 92,58 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 103
Плуг за чистење снег
Година 2018
Шведска, Karlstad
плуг за чистење снег PRONAR PUV 2600   Vikplog L 30 / Zettelmeyer
8
аукција € 92,58 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 103
Плуг за чистење снег
Година 2010
Шведска, Karlstad
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
четка Ystamaskiner SV150-HB Sweeper with side brush
7
аукција € 185,20 SEK USD SEK 2.000 ≈ US$ 206
Четка
Година
Шведска, Kungälv
автоподигнувач на контејнери Containerlyft
8
аукција € 92,58 SEK USD SEK 1.000 ≈ US$ 103
Автоподигнувач на контејнери
Година
Шведска, Karlstad
плуг за чистење снег Tellefsdal Vikplog 2,80 m
11
аукција € 18,52 SEK USD SEK 200 ≈ US$ 21
Плуг за чистење снег
Година 2006
Шведска, Karlstad
плуг за чистење снег Lametal Stark NL-3850R  Snöblad Lametal Stark NL-3850R
15
аукција € 1.389 SEK USD SEK 15.000 ≈ US$ 1.542
Плуг за чистење снег
Година
Шведска, Karlstad
плуг за чистење снег PRONAR HD  PUV4000   Vikplog Pronar PUV4000 HD 4m
8
аукција € 129,60 SEK USD SEK 1.400 ≈ US$ 144
Плуг за чистење снег
Година 2018
Шведска, Karlstad
плуг за чистење снег Holms TKH 320P
8
аукција € 925,80 SEK USD SEK 10.000 ≈ US$ 1.028
Плуг за чистење снег
Година 2005
Шведска, Karlstad
каросерија на камион за ѓубре Wastec CM20L  Komprimator
18
аукција € 9,26 SEK USD SEK 100 ≈ US$ 10
Каросерија на камион за ѓубре
Година 1999
Шведска, Karlstad
плуг за чистење снег PRONAR PUV-3300
10
€ 3.240 SEK USD SEK 35.000 ≈ US$ 3.599
Плуг за чистење снег
Година 2011
Шведска, Jämtland
плуг за чистење снег Mãhlers Annet
8
€ 3.240 SEK USD SEK 35.000 ≈ US$ 3.599
Плуг за чистење снег
Година 2012
Шведска, Jämtland
плуг за чистење снег MÄHLERS DP42 plow for truck
6
€ 3.240 SEK USD SEK 35.000 ≈ US$ 3.599
Плуг за чистење снег
Година 2012
Шведска, Jämtland
плуг за чистење снег Mãhlers DP370, Plow for truck
7
€ 12.870 SEK USD SEK 139.000 ≈ US$ 14.293
Плуг за чистење снег
Година 2012
Шведска, Jämtland
плуг за чистење снег Mãhlers DP370
6
€ 3.240 SEK USD SEK 35.000 ≈ US$ 3.599
Плуг за чистење снег
Година 2012
Шведска, Jämtland
плуг за чистење снег Holms KHV2,4
6
аукција € 638,80 SEK USD SEK 6.900 ≈ US$ 709
Плуг за чистење снег
Година 2000
Шведска, Karlstad
Омилени : 0 Споредба : 0