Филтри -

Резервоар-контејнери од 20 стапки VAN HOOL

Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

26 огласа: Резервоар-контејнери од 20 стапки VAN HOOL

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Година 07/2001 Носивост Зафатнина 39.39 м³
Литванија, Gargždai
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Притисок 4 бар Испитен притисок 6 бар Број на прегради 1
Година 04/2003 Носивост 28000 кг Зафатнина 30980 м³
Украина, Тернопіль
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Број на прегради 1
Година 11/2013 Носивост Зафатнина 25000 м³
Полска, Małaszewicze
Контактирајте го продавачот
13.000 € Без ДДВ
Година Носивост Зафатнина 23 м³
Полска, Warszowice
Контактирајте го продавачот
14.985 € Без ДДВ
Година 01/2005 Носивост 32240 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Година 01/2023 Носивост Зафатнина
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.985 € Без ДДВ
Година 01/2005 Носивост 31320 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
14.985 € Без ДДВ
Година 2005 Носивост 32240 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
15.985 € Без ДДВ
Година 2005 Носивост 31660 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
14.985 € Без ДДВ
Година 2003 Носивост 31720 кг Зафатнина 30.85 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
15.985 € Без ДДВ
Година 01/2005 Носивост 31660 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
15.985 € Без ДДВ
Година 2005 Носивост 31660 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
15.985 € Без ДДВ
Број на прегради 2
Година 2005 Носивост 31660 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
15.985 € Без ДДВ
Година 01/2005 Носивост 31660 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
12.985 € Без ДДВ
Година 1995 Носивост 27900 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
15.985 € Без ДДВ
Година 01/2005 Носивост 31660 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
14.985 € Без ДДВ
Година 2003 Носивост 31720 кг Зафатнина 30.85 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
15.985 € Без ДДВ
Година 2000 Носивост 30980 кг Зафатнина 30.85 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
15.985 € Без ДДВ
Година 2005 Носивост 31320 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
15.985 € Без ДДВ
Година 2005 Носивост 31660 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
15.985 € Без ДДВ
Година 01/2005 Носивост 31660 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
15.985 € Без ДДВ
Година 2005 Носивост 31660 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 26 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се