Филтри -

Резервоар-контејнери од 20 стапки Welfit Oddy

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Резервоар-контејнери од 20 стапки Welfit Oddy

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.985 € Без ДДВ
Година 1999 Носивост 32270 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Притисок 4 бар Број на прегради 1
Година 08/2005 Носивост Зафатнина 26 м³
Белорусија, Минск
Контактирајте го продавачот
12.985 € Без ДДВ
Година 01/1999 Носивост 32210 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
12.985 € Без ДДВ
Година 01/1999 Носивост 32260 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Контактирајте го продавачот
12.985 € Без ДДВ
Број на прегради 2
Година 01/1997 Носивост 30140 кг Зафатнина 24.69 м³
Холандија, Roosendaal
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се