Филтри -

Контејнери од 40 стапки

Резултати од пребарување: 92 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите

92 огласа: Контејнери од 40 стапки, контејнери 40'

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Зафатнина
контејнер од 40 стапки Double Door
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Тип на контејнер Double Door
Година 2024 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2004 Носивост 28760 кг Зафатнина
Холандија, Amsterdam
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
контејнер од 40 стапки Standart
1
Контактирајте го продавачот
1.800 US$ EUR ≈ 1.679 €
Тип на контејнер Standart
Година Носивост Зафатнина 67.7 м³
Узбекистан, Tashkent
контејнер од 40 стапки Standart Standart
1
Контактирајте го продавачот
1.700 US$ EUR ≈ 1.586 €
Тип на контејнер Standart
Година Носивост Зафатнина 67.7 м³
Узбекистан, Tashkent
контејнер од 40 стапки Standart
1
Контактирајте го продавачот
1.150 US$ EUR ≈ 1.073 €
Тип на контејнер Standart
Година Носивост Зафатнина 33.9 м³
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Година Носивост Зафатнина
Франција, SEVIGNY WALEPPE
нови контејнер од 40 стапки Container 40FT HC - Genset Container - DPX-29050 нови контејнер од 40 стапки Container 40FT HC - Genset Container - DPX-29050 нови контејнер од 40 стапки Container 40FT HC - Genset Container - DPX-29050
3
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Година Носивост Зафатнина
Холандија, Moerdijk
контејнер од 40 стапки HC Multi Door Container
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2024 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
контејнер од 40 стапки
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2024 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
2.337 € GBP 1.975 GBP
Година 2002-06 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
контејнер од 40 стапки 40' HC Multi Door Container, Four Side Open Doors, One End
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2024 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Носивост Зафатнина
Холандија, Tiel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2011 Носивост Зафатнина
Мексико, Chihuahua
контејнер од 40 стапки
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2024 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
контејнер од 40 стапки
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2024 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
контејнер од 40 стапки
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2024 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
контејнер од 40 стапки 40' HC Multi Door Container, Four Side Open Doors, One End
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2024 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
контејнер од 40 стапки 40' HC, Four Multi Doors Container, Four Side Open Doors, O
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2024 Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
контејнер од 40 стапки
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2024 Носивост 26020 кг Зафатнина
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.500 US$ EUR ≈ 4.198 €
Година Носивост Зафатнина
Украина, Kyiv
контејнер од 40 стапки High Cube контејнер од 40 стапки High Cube контејнер од 40 стапки High Cube
3
Контактирајте го продавачот
2.000 € Без ДДВ
Тип на контејнер High Cube
Година Носивост Зафатнина
Италија, Santerno Ravenna (RA)
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Носивост Зафатнина
Обединето Кралство, Dromore
EURO AUCTIONS UK Ltd
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2024 Носивост Зафатнина
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Тип на контејнер High Cube
Година 2024 Носивост Зафатнина
Шпанија, Zaragoza
Euro Auctions ES
6 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 92 огласа
Прикажи