Филтри -

Приколки за транспорт на возила Kubix

Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

21 огласа: Приколки за транспорт на возила Kubix

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Суспензија
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
2.949 € Без ДДВ
Модел Syriusz
Година 2024 Носивост 2150 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Број на автомобили 2
Година 2024 Носивост 2650 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.710 € Без ДДВ
Година 2024 Носивост 2650 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
7.480 € Без ДДВ
Година 2023 Носивост 2830 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
2.937 € Без ДДВ
Број на автомобили 1
Година 2024 Носивост 1920 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
нови приколка за транспорт на возила Kubix GALA 850x215, 3500kg 3 axel нови приколка за транспорт на возила Kubix GALA 850x215, 3500kg 3 axel
2
Контактирајте го продавачот
7.535 € Без ДДВ
Број на автомобили 2
Година 2023 Носивост 2830 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
4.400 € Без ДДВ
Година 2023 Носивост 2800 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
3.136 € Без ДДВ
Година 2023 Носивост 2060 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
5.366 € Без ДДВ
Број на автомобили 1
Година 2023 Носивост 2850 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
3.299 € Без ДДВ
Модел Syriusz
Година 2023 Носивост 2310 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
2.650 € Без ДДВ
Година 2023 Носивост 2120 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
2.798 € Без ДДВ
Модел Syriusz
Година 2023 Носивост 2190 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
3.630 € Без ДДВ
Година 2023 Носивост 2280 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
4.100 € Без ДДВ
Година 2022 Носивост 2360 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
3.847 € Без ДДВ
Година 2023 Носивост 2280 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
2.360 € Без ДДВ
Модел Laweta Stalowa
Година 2024 Носивост 2220 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
6.990 € Без ДДВ
Година 2022 Носивост 2860 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
3.973 € Без ДДВ
Година 2023 Носивост 2220 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
3.875 € Без ДДВ
Број на автомобили 1
Година 2023 Носивост 2220 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
3.418 € Без ДДВ
Година 2024 Носивост 2310 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
2.716 € Без ДДВ
Модел Taurus
Година 2024 Носивост 2190 кг Суспензија
Полска, Olsztyn
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 21 огласа
Прикажи
Претплати се