Нови приколки за превоз на дрва

Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер
Сортирање Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Носивост Суспензија

Приколки за превоз на дрва: 36 огласа

нови приколка за превоз на дрва AMT Trailer
35
преговара
Година Носивост 17500 кг Суспензија пневматски/пневматски
Данска, Randers SV
нови приколка за превоз на дрва AMT Trailer AF400
35
преговара
Година Носивост 22200 кг Суспензија пневматски/пневматски
Данска, Randers SV
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
нови приколка за превоз на дрва BSS 12 тон
6
11.780 US$ EUR ≈ 10.870 €
Година 12/2019 Носивост 12000 кг Суспензија
Белорусија, Минск
нови приколка за превоз на дрва APS 853230
4
25.000 US$ EUR ≈ 23.060 €
Година 2019 Носивост 26000 кг Суспензија пружина/пружина
Белорусија, г. Могилев
нови приколка за превоз на дрва APS 854000
2
31.000 US$ EUR ≈ 28.590 €
Година 2019 Носивост 36300 кг Суспензија пружина/пружина
Белорусија, г. Могилев
нови приколка за превоз на дрва H&W KALDARY
6
38.000 € USD ≈ 41.200 US$
Година 2019 Носивост 30000 кг Суспензија пневматски/пневматски
Литванија, Vilnius
нови приколка за превоз на дрва KITA- JYKI
5
39.000 € USD ≈ 42.280 US$
Година 2019 Носивост Суспензија пневматски/пневматски
Литванија, Vilnius
нови приколка за превоз на дрва PALMS 10D + crane
8
19.500 € USD ≈ 21.140 US$
Година 2019 Носивост 10300 кг Суспензија
Естонија
нови приколка за превоз на дрва ZASLAW TRAILIS 665.PL.70.22.P.KP
1
19.900 € USD ≈ 21.580 US$
Година Носивост 19960 кг Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Andrychów
нови приколка за превоз на дрва Oehler OL THK 130 Holzrückewagen
3
23.109 € USD ≈ 25.050 US$
Година 2019 Носивост Суспензија
Германија, Vohburg a.d. Donau
нови приколка за превоз на дрва Oehler OL THK 80 S
3
13.017 € USD ≈ 14.110 US$
Година 2019 Носивост Суспензија
Германија, Vohburg a.d. Donau
нови приколка за превоз на дрва Oehler OL THK 80 S
3
13.017 € USD ≈ 14.110 US$
Година Носивост Суспензија
Германија, Vohburg a.d. Donau
нови приколка за превоз на дрва Oehler OL THK 80 S Holzrückewagen
4
14.277 € USD ≈ 15.480 US$
Година 2019 Носивост Суспензија
Германија, Vohburg a.d. Donau
нови приколка за превоз на дрва EBERT KHA 18 Kurzholz-Anhänger NEU
5
23.089,92 € USD ≈ 25.030 US$
Година Носивост Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Burghaun/Gruben
нови приколка за превоз на дрва EBERT KHA 18
5
32.689,92 € USD ≈ 35.440 US$
Година Носивост Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Burghaun/Gruben
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 36 огласа
Прикажи
Претплати се