Огласот Се продава караван Nissan LEAF на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/15
Nissan
LEAF
2019
2019-11-29
85.940 км
385 кг
1.610 кг
1.995 кг
7213390
2024-07-23 10:30
2024-07-28 21:11
4,49 м × 1,788 м × 1,54 м
2024-12-31
црн
Rost på bromsskivor fram och bak som inte påverkar bromsverkan. Bromsbelägg börjar bli slitna.
Linjepassning motorhuv. Stenskott vindruta i synfält. Ytrost tak. Flertal stenskott, lackskador, dörruppslag, bucklor och repor. Bilen är delvis omlackerad.
Invändigt flertal repor, fläckar och märken.
Torkarblad bak utslitet. Ratt står snett. Hjulvibrationer.
Previous owners: 3
License number: DFW16B
Manufacture month: maj 2019
Service history: Service utförd vid följande mil: 1693, 3695, 5703, 7280 senast 2023-11-23
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 505 kg
Tax weight: 1 610 kg
5dr 39 kWh
2019
360 kamera
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car