Огласот Се продава караван Škoda Skoda Octavia на аукција е продаден и не е вклучен во пребарувањето!
1/9
Škoda
Skoda Octavia
2018
2018-08-29
70.980 км
364 кг
1.515 кг
1.879 кг
29.8.2024
7216530
2024-08-28 17:07
2024-09-08 20:11
4,667 м × 1,814 м × 1,462 м
110 кс (81 kW)
2024-11-30
Bromsar slitna fram & bak.
Flertal stenskott, dörruppslag och lackskador.
Innertak, smutsigt. Invändigt några repor, fläckar och märken.
Front assist och Farthållare ur funktion.
Previous owners: 3
License number: OBK675
Manufacture month: czerwiec 2018
Service history: Service utförd vid följande mil: 649, 1574, 2734, 4342, 6104 senast 2023-10-20
Tax fee (yearly): 360 SEK
Max pull weight: 1 621 kg
CO2-emission (petrol): 126 g/km
CO2-emission (methane): 99 g/km
Tax weight: 1 510 kg
Max trailer weight: 1 400 kg
tillverkare: Skoda
1.4 TSI G-TEC Combi 110hk
2018
Aktiv parkeringshjälp
Avtagbar dragkrok
Motorvärmare
PercentIconNO deductible VATEcoIconEco-friendly car