Филтри -

Кранови гасеничари

Резултати од пребарување: 436 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Кранови гасеничари: 436 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
кран гасеничар LIEBHERR HS885
7
475.000 € USD ≈ 533.100 US$
Година Километража 25500 м/ч Сила 605 kW
Турција
кран гасеничар LIEBHERR HS 885 HD
10
цена на барање
Година 2011 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
кран гасеничар LIEBHERR HS843hd
14
175.000 € USD ≈ 196.400 US$
Висина на подигање 32 м Дофат на стрела 32 м Носивост 60000 кг
Година 03/1995 Километража 11500 м/ч Сила 330 kW
Турција, Ankara
кран гасеничар NCK RAPIER HC170 OLYMPUS
14
325.000 € USD ≈ 364.800 US$
Висина на подигање 62 м Дофат на стрела 100 м Носивост 180000 кг Дофаќач 24 м Противтежа 50000 кг
Година 06/1995 Километража 1500 м/ч Сила 400 кс
Турција, Ankara
кран гасеничар CLARK
14
1 € USD ≈ 1,12 US$
Висина на подигање 27.5 м Дофат на стрела 27.5 м Носивост 80 кг Противтежа 22000 кг
Година 1980 Километража 1 м/ч Сила 250 кс
Грција
кран гасеничар CLARK Lima
7
цена на барање
Висина на подигање 28 м Противтежа 22000 кг
Година 1979 Километража 12000 м/ч Сила 250 кс
Грција
кран гасеничар LIEBHERR Lima Clark 700hc
6
70.000 € USD ≈ 78.570 US$
Година 1977 Километража Сила
Грција, Perama
кран гасеничар KOMATSU PC 360LC-10 s predĺženým ramenom, Long Reach
11
168.900 € USD ≈ 189.600 US$
Дофат на стрела 22 м
Година 2015 Километража 3531 км Сила 275 кс
Словачка, Levice
кран гасеничар LINK-BELT LS-318
20
цена на барање
Година 1976 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
кран гасеничар SOILMEC SC50HD
16
цена на барање
Година 2016 Километража Сила
Израел, Ramat Hasharon
кран гасеничар HITACHI ZAXIS 135US Telescopic Crawler Crane
33
цена на барање
Година 2006 Километража 3553 м/ч Сила
Ирска, Co. Cork
кран гасеничар IHI CCH500 – 50 Ton Hydraulic Crawler Crane
32
цена на барање
Година 1992 Километража 7146 м/ч Сила
Ирска, Co. Cork
кран гасеничар DEMAG CC1400
6
цена на барање
Висина на подигање 162 м Носивост 250 кг
Година 1996 Километража 16000 м/ч Сила
Норвешка, OSLO
кран гасеничар LIEBHERR HS883 HD
5
цена на барање
Висина на подигање 41 м Носивост 120000 кг
Година 1998 Километража Сила
Норвешка, OSLO
кран гасеничар SENNEBOGEN 680 HD Crawler Crane
21
360.000 € USD ≈ 404.100 US$
Година 2011 Километража 5000 м/ч Сила 261 kW
Норвешка, Oslo
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 436 огласа
Прикажи
Претплати се